Świat przygodówek #169 - Season; A letter to the future nowy zwiastun, Rodzina Treflików po premierze, The Shore

lubiegrac news Świat przygodówek #169 - Season; A letter to the future
Świat przygodówek #169 - Season; A letter to the future nowy zwiastun, Rodzina Treflików po premierze, The ShoreAgata Dudek | 25 marca 2023, 23:00

Świat przygodówek #169 - Season; A letter to the future nowy zwiastun, Rodzina Treflików po premierze, The Shore. Co wydarzyło się w przygodowym świecie?

Zapraszamy na kolejną porcję informacji z przygodowego świata, w którym pojawiły się informacje o sukcesie narracyjnej i eksploracyjnej gry przygodowej, dokumentowane zwiastunem, o premierze gry inspirowanej animacją oraz informacje o tytule w klimacie horrory. 

Zapoznaj się również z: Creepy Tale 3: Ingrid Penane, trzecia część makabrycznej interaktywnej przygodówki już po swoim debiucie

Wracamy do naszego cyklu "świat przygodówek", w którym dziś informacje o trzech tytułach z tego gatunku, które są przedstawicielami zupełnie rożnych typów tego gatunku, zawierają różne mechaniki i całkiem inny styl, i nie wszystkie są nowościami na przygodowym rynku.

Zaczynamy od Season: A letter to the future, przygodowej gry narracyjno-eksploracyjnej od Scavengers Studio, która z okazji sporego sukcesu i ciepłego przyjęcia, zarówno przez recenzentów, jak i zwykłych graczy, zyskała nowy zwiastun przedstawiający wysokie oceny gry. Jednocześnie wraz z nowym zwiastunem gracze mogą teraz cieszyć się 20% zniżką przez ograniczony (Steam, PS Store). Pojawiła się także aktualizacja z kilkoma poprawkami i wsparciem dla Steam Deck. Najnowsza aktualizacja gry zawiera ulepszenia, jak również poprawki błędów do Sezonu.

Aktualizacje wprowadziły:

  • Ponowne odwiedzenie swojego dziennika - system plików zapisu został dostosowany tak, aby gracze mogli wrócić do swojego dziennika po ukończeniu historii;
  • Ulepszenia roweru i kamery w grze - Naoliwiwszy trochę łańcuch, twórcy sprawili, że rower jest łatwiejszy w obsłudze. Kontrola skrętów została poprawiona, aby była bardziej precyzyjna i bardziej czuła. Poprawili również kamerę gry, aby zapewnić płynniejszą jazdę.

Jesteśmy dumni z przyjęcia, z jakim Season spotkał się zarówno ze strony m.in. mediów, jak i społeczności graczy. Nasz zespół włożył niezliczone godziny w tworzenie tego pięknego i emocjonalnego doświadczenia, i jesteśmy podekscytowani, widząc, że odbiło się ono szerokim echem wśród graczyAmélie Lamarche, dyrektor generalny Scavengers Studio

Gra dostępna w dystrybucji cyfrowej na Steam, w wersji na komputery osobiste PC, a także na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. 

Po swojej premierze jest już także gra Rodzina Treflików, która zadebiutowała na konsoli Nintendo Switch. Jest to tytuł stworzony dzięki KAZstudio, wydany dzięki RedDeer Games, powstały na podstawie wyselekcjonowanych odcinków z pierwszego sezonu serialu Rodzina Treflików, serialu przygotowanego dla najmłodszych widzów. Gra ponownie przenosi nas w świat bohaterów, a jej dodatkowym atutem jest sekcja Kolorowanek, która pozwoli każdej przygodzie nabierać barw. 

Przeczytaj również: Świat przygodówek #168 - The End of the Sun demo na GOG, Suffer the Night z datą, Legend of Castille pierwszy zwiastun

Gra trafiła na konsolę Nintendo Switch 17 marca 2023 roku. 

Kończymy informacjami o dobrze przyjętej grze przygodowej w klimacie grozy, która miała już swoją premierę w roku 2021. Jest to gra, której tytuł brzmi The Shore i jest przygodówką w klimacie grozy, bazującą na twórczości H.P. Lovecrafta i została stworzona przez pojedynczego twórcę, Aresa Dragonisa. Gra niegdyś była tylko projektem pobocznym, ale rozrosła się na tyle, by stać się pełnoprawną grą poświęconą mitowi Lovecrafta.

Jest to gra nastawiona na opowieść, w której wcielamy się w Andrew, ojca poszukującego swojej zaginionej córki, na pewnej wyspie. W tym tajemniczym miejscu nasz bohater będzie mierzył się z grozą, w tym z mrożącymi krew w żyłach istotami, a także łamigłówkami. Nie zabraknie wciągającego świata i niezapomnianej podróży. 

Gra dostępna jest w wersji na komputery osobiste PC, na platformie Steam. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners