Świat przygodówek #177 - Firmament premiera, Mechanic 8329 Escape from Iigrot i Maquette na Switch, Lucy Dreaming na Xbox

lubiegrac news Świat przygodówek #177 - Firmament premiera, Mechanic
Świat przygodówek #177 -  Firmament premiera, Mechanic 8329 Escape from Iigrot i Maquette na Switch, Lucy Dreaming na XboxAgata Dudek | 27 maja 2023, 23:00

W kolejnym "świecie przygodówek" informacje o premierze Firmament, Mechanic 8329 Escape from Iigrot i Maquette na Switch i Lucy Dreaming na Xbox.

Zapraszamy do kolejnego odcinka cyklicznego newsa "świat przygodówek", w którym dziś o premierach kilku gier, zupełnie różnych, na różnych platformach. Będzie zarówno coś do główkowania, jak i wesoło i kolorowo. Za nami premiery nowych gier na komputery, ale także na Switch i Xbox. 

Zapoznaj się także z: W grach Wargaming wystartują wydarzenia na Warhammer Skulls Festival 2023! Co trafi do World of Tanks i World of Warships?

Zaczynamy od premiery gry przygodowo-logicznej, od studia Cyan, o tytule Firmament, która zadebiutowała na komputerach. Jest to tytuł, w którym możemy także zagrać w specjalnym pakiecie Firmament Keepers, który  zawiera kilka fajnych dodatków DLC, czyli - grę Firmament, oficjalną ścieżkę dźwiękową, przewodnik strategiczny i sztukę koncepcyjną gry Firmament

Oryginalna ścieżka dźwiękowa Firmament autorstwa artysty i kompozytora Maclaine'a Diemera, charakteryzuje się nawiedzonym i ambientowym krajobrazem dźwiękowym, przywołującym przebłyski niepokojącej tajemnicy w sercu Firmament.

Gra dostępna jest w wersji na komputery osobiste na Steam oraz na GOG. 

RedDeer. Games, niezależny wydawca i deweloper ogłasza premierę Mechanic 8230: Escape from Ilgrot, zapowiadanej podczas majowego wydarzenia Indie Spring Spree, enigmatycznej gry point-and-click na Nintendo Switch. Wraz z ogłoszeniem premiery pokazano także jej zwiastun. 

W tej retrofuturystycznej grze wcielamy się w mechanika, który pewnego dnia wyrusza na poszukiwanie swojego przyjaciela, robota RO-2. Razem muszą odkryć mrożące krew w żyłach tajemnice, które ukryte są w ruinach świata Bifrostia. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, gdyż na RO-2 polują nieznani wrogowie.

Gra dostępna na Nintendo Switch i PC. 

Po swojej premierze, również na Nintendo Switch jest  pierwszoosobowa, rekurencyjna gra logiczna, stworzona przez studio Graceful Decay, wydana dzięki Annapurna Interactive, o tytule Maquette, w której przenosimy się do świata, w którym każdy budynek, roślina i przedmiot są jednocześnie małe, jak i ogromne. Jest to współczesna historia miłosna, która obrazuje jak najmniejsze problemy mogą stać się przeszkodami nie do pokonania.

Przeczytaj także: Smerfy 2 - Więzień Zielonego Kamienia, druga część przygód niebieskich sympatycznych stworków nadciąga

Gra dostępna na PC oraz na Nintendo Switch

Kończymy zapowiedzią rychłej premiery Lucy Dreaming, która to gra niebawem, bo już ostatniego dnia maja zadebiutuje na nowej platformie, tym razem na Xbox One. Grę, w której wcielamy się w dziewczynkę, tytułową Lucy trafiającą do nietypowej krainy można już zamawiać w przedsprzedaży. 

Lucy Dreaming trafi na Xbox 31 maja 2023 roku. Gra dostępna jest już także na PC i na Nintendo Switch. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners