Świat przygodówek #187 - Journey to Foundation, One Night: Burlesque dostępna, DESOLATIUM po premierze

lubiegrac news Świat przygodówek #187 - Journey to Foundation, One Night:
Świat przygodówek #187 - Journey to Foundation, One Night: Burlesque dostępna, DESOLATIUM po premierzeAgata Dudek | 4 listopada 2023, 18:00

Zapraszamy do kolejnego newsa, w którym wraz z twórcami i wydawcami dzielimy się informacjami na temat gier przygodowych, które mają swoje miejsce na rynku gier wideo. Dziś zachęcamy do przyjrzenie się trzem grom, która miały już można zakupywać, bowiem są po swojej premierze. A są to trzy zupełnie różne gatunkowo produkcje: Journey to Foundation, One Night: Burlesque dostępna oraz DESOLATIUM.

Za sobą mamy premiery trzech przygodówek, w zupełnie różnych charakterze i tematyce. Dziś w kolejnym, cyklicznym odcinku "świata przygodówek" pojawiają się informacje o trzech tytułach, epickiej sci-fi na VR, wizualnej powieści ze zjawiskami paranormalnymi oraz horrorze. 

Przeczytaj także: Wystartowała wielka wyprzedaż Medieval Fantasy Sale na GOG-u! Jakie gry możemy zgarnąć tym razem ze sporymi rabatami? 

Po swojej premierze, na wirtualną rzeczywistość VR jest już przygodowa gra science-fiction o tytule Journey to Foundation, które została stworzona oraz wydana dzięki studio Archiact, która ma swoje miejsce startu na PC i PS w wersji VR. 

Tytuł, który został oparty na bestsellerowej serii książek Foundation autorstwa światowej sławy pisarza Isaaca Asimova, to narracyjna gra przygodowa, w której gracze sami decydują, kto powstanie, a kto na zawsze zostanie stracony w płomieniach anarchii. W grze wcielamy się w agenta Warda, szpiega Komisji Bezpieczeństwa Publicznego. To, co zaczyna się jako misja mająca na celu zbadanie dezerterów na Peryferiach, szybko staje się bitwą o kontrolę nad całą ludzkością. Gracz może walczyć o Imperium, albo dołączyć do Fundacji, by odbudować to co zostało stracone. 

Gra dostępna na PlayStation VR2 i Meta Quest 2.

One Night: Burlesque to kolejna gra, która miała swoją premierę, tym razem na komputerach i Nintendo Switch. Z okazji premiery twórca i wydawca zarazem pokazał grę na premierowym jej zwiastunie.

Jest to wizualna powieść, z elementami paranormalnymi, stworzona i wydana dzięki RedDeer.Games, w której zaglądamy do nocnego klubu Angels Den, by dzięki nadprzyrodzonym mocom zapobiec morderstwu. Jako Holly, jedna z tancerek klubu, która nie może znaleźć swoich leków, bez których jej nadnaturalne moce wymykają się spod kontroli, podczas występu ma wizję śmierci swojej przyjaciółki. Ma być postrzelona. Ktoś planuje jej morderstwo, któremu musimy zapobiec. 

Przeczytaj także: Mineko's Night Market, przygodowa gra symulacyjna dostępna na konsolach Xbox One i PlayStation

Gra dostępna na PC oraz na Nintendo Switch. 

Ostatnią grą, jaka pojawiła się w dzisiejszym newsie jest Desolatium, przygodowy horror, który zadebiutował na wersji fizycznej i cyfrowej na konsolach. Horror został stworzony przez studio Superlumen, zaś wydany dzięki Soedesco, a wkraczamy w nim w świat inspirowany twórczością Lovecrafta, który został pokazany na nowym, premierowym zwiastunie. 

W tej przerażającej opowieści, stworzonej w pierwszoosobowym stylu wcielamy się w osobę, która zajmuje się badaniem dziwnego zniknięcia swego przyjaciela. Ale gracz będzie miał okazję zagrać aż czterema postaciami, odkrywając krainę pełną przygód i  istot nadprzyrodzonych opartych na mitach Lovecrafta.

Gra dostępna na PS4, PS5, Xbox One, Series X|S i Nintendo Switch.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners