Świat przygodówek #188 - The Talos Principle 2, Thirsty Suitors oraz Saturnalia po swoim debiucie, ze zwiastunami

lubiegrac news Świat przygodówek #188 - The Talos Principle 2, Thirsty
Świat przygodówek #188 - The Talos Principle 2, Thirsty Suitors oraz  Saturnalia po swoim debiucie, ze zwiastunamiAgata Dudek | 11 listopada 2023, 18:00

W kolejnym, cyklicznym odcinku "świata przygodówek" zapraszamy Was, wraz z twórcami i wydawcami do newsa, w którym informujemy o trzech przygodowych premierach. Na growym rynku pojawiły się trzy nowe tytuły. A jest to przygodowa gra logiczna The Talos Principle 2, pełne wyzwań zręcznościowych i akcji Thirsty Suitors, a także utrzymana w klimacie grozy Saturnalia.

Świat przygodówek powiększył się niedawno o nowe growe tytuły, które mogą zainteresować fanów zagadek, i ruszania szarymi komórkami. Znajdzie się także coś dla zwolenników rozgrywki przygodowej akcji. Nie zawiodą się także miłośnicy grozy, ale i narracyjno-eksploracyjnej rozgrywki. Oto trzy nowe przygodówki, która są już po swoim debiucie. 

Przeczytaj także: Po długim czasie powróciła Oferta Na Weekend w PlayStation Store! Jakie gry możemy taniej pozyskać w listopadzie 2023 roku? 

The Talos Principle 2, epicka filozoficzna gra logiczna stworzona przez Croteam i Devolver Digital, kontynuacja bardzo dobrze przyjętej The Talos Principle, gra która łączy zabawę przygodową, logiczną i nieco akcji. Tym razem przenosimy się w niej do świata, gdzie ludzkość już nie istnieje, a światem rządzą roboty. To kolejna gra, która stawia na trudne logiczne wyzwania. W rozgrywce w pierwszoosobowej formie mierzymy się z kostkami, laserowymi promieniami i portalami. 

The Talos Principle 2 jest już dostępne na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Po swoim debiucie jest także przygodowa gra akcji o tytule Thirsty Suitors, która została stworzona przez Outerloop Games, a wydaniem jej zajęło się studio Annapurna Interactive. Jest to pełna akcji gra o kulturze, związkach, presjach rodzinnych i wyrażaniu siebie, w której jako Jala musimy jakoś poradzić sobie z niezwykle wymagającymi rodzicami, pogodzić się z byłymi, naprawić zerwane relacje z przyjaciółmi. A czas mamy ograniczony, bo właśnie zbliża się ślub siostry, a co za tym idzie wielkie spotkanie rodzinne. 

Przeczytaj także: Lake: Season’s Greetings, świąteczny dodatek DLC, przytulna opowieść o listonoszu zadebiutuje już w przyszłym tygodniu

Thirsty Suitors jest już dostępny na Xbox (w tym Game Pass), PlayStation, Switch i PC.

Kończymy także premierą, przygodowego horroru w survilowym stylu, o tytule Saturnalia, stworzonym przez włoskie studio Santa Ragione, w której to grze wcielamy się w cztery postacie i wyruszamy w podróż splecioną z niesamowitym dziedzictwem wyspy Sardynia. Wioska jest skomplikowanym, ciągle zmieniającym się labiryntem, w którym śmierć czterech bohaterów zmienia rozgrywkę. 

Saturnalia będzie miała także konsolową wersję, dostępna w wersji fizycznej, wydanej we współpracy z Limited Run Games. Przedsprzedaż fizycznej edycji Saturnalii na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch rozpocznie się w piątek 22 grudnia.

Gra dostępna w wersji na PC - Steam. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners