Świat przygodówek #190 - Rooms of Realities po premierze pełnej wersji, Between Horizons z datą debiutu

lubiegrac news Świat przygodówek #190 - Rooms of Realities po premierze
Świat przygodówek #190 - Rooms of Realities po premierze pełnej wersji, Between Horizons z datą debiutuAgata Dudek | 26 listopada 2023, 18:00

W kolejnych odcinku cyklicznie pojawiającego się newsa przenoszącego nas do świata gier przygodowych, czyli "świata przygodówek", informujemy o pełnej już wersji Rooms of Realities na VR, która to przygodówka zadebiutowała. Podajemy także datę premiery pikselowej przygodówki Between Horizons, która zadebiutuje niebawem.

Przyszedł czas na kolejny news, w którym przybliżamy Wam rynek gier przygodowych. W dzisiejszym wpisie informacje na temat dwóch przygodowych projektów. Jeden to gra rozgrywająca się w rzeczywistości wirtualnej VR, druga to przygodowa gra science-fiction, w pikselowym stylu. Jakie wieści mamy na temat wspomnianych przygodówek?

Przeczytaj także: NAKWON: LAST PARADISE to nowa, zaskakująca gra autorów Dave the Diver!

Po swojej premierze, już w pełnej wersji jest przygodowa gra logiczna w stylu escape room, stworzona na wirtualną rzeczywistość VR, zatytułowana Rooms of Realities, stworzona przez studio Bluekey, a wydana dzięki Gamedust. Pełna wersja tego tytułu, o którym mieliśmy okazję pisać już na łamach naszego serwisu wprowadza nowe lokacje, nowe scenariusze i usprawnia rozgrywkę. Pełna wersja 1.0 jest już dostępna. 

Od czasu debiutu Rooms of Realities we wczesnym dostępie twórcy pracowali nad udoskonaleniem gry. Do tej pory do gry wprowadzono trzy scenariusze ("In The Shadow of the Pyramids", "The Forsaken Asylum" i "Nemo's Mysterious Formula"), które składają się łącznie na dziewięć rozdziałów przygody. Pomiędzy głównymi aktualizacjami wydawane były mniejsze poprawki, wprowadzające zmiany bazujące m.in na otrzymanych  opinii od graczy.

Gra obsługuje najpopularniejsze zestawy VR-owe, z wykorzystaniem gogli Meta Quest 3, Quest 2 i Quest Pro.

 Wydawca Assemble Entertainment, wraz z twórcami, niezależnym DigiTales Interactive ogłasza, że przygodowa gra science-fiction, utrzymana w retro pikselowym stylu, o tytule Between Horizons, gra w której dokonujemy ważnych wyborów, wchodzimy w interakcję z NPC-ami, rozwiązujemy tajemnice i eksplorujemy półotwarty świat na pokładzie Zephyr w tej przygodzie 2,5D ma wstępną datę premiery. 

Przeczytaj również: Behind the Beyond: Ulti, strategiczna gra karciana oparta na przygodówce inspirowanej węgierskim folklorem

Gra, której wersję demonstracyjną można sprawdzić na platformie Steam, w której wkraczamy na pokład Zephyra, statku, który znajduje się obecnie w drodze do odległej krainy. Gracze wcielają się w Stellę, niedawno mianowaną szefową do spraw bezpieczeństwa. Gracz zagłębia się w spisek stojący za incydentem, który grozi zakłóceniem porządku społecznego Zephyra i może udaremnić misję.

Between Horizons ukaże się na PC za pośrednictwem Steam, a także na PS5 i Xbox Series X|S i Nintendo Switch na początku 2024.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners