Świat przygodówek #191 - Forest Grove i The Smurfs: Colorful Stories po debiucie, Shadows of the Afterland prezentacja postaci

lubiegrac news Świat przygodówek #191 - Forest Grove i The Smurfs: Colorful
Świat przygodówek #191 - Forest Grove i The Smurfs: Colorful Stories po debiucie, Shadows of the Afterland prezentacja postaciAgata Dudek | 10 grudnia 2023, 18:00

Zapraszamy Was do kolejnego newsa, który poświęcony jest grom przygodowym. W kolejnym newsie z cyklu "świat przygodówek" mówimy o premierach  Forest Grove i The Smurfs: Colorful Stories na konsolach, a także o postaci gry, którą prezentują twórcy w swoim projekcie o tytule Shadows of the Afterland.

Przyszedł czas na nowy wpis, w którym po raz kolejny przenosimy się do przygodowego świata, w którym niedawno odbyły się premiery dwóch gier przygodowych, obydwie na konsole, a także pewne niezależne studio zaprezentowało ważną postać w swoim nadchodzących retro przygodowym projekcie. Oto co wydarzyło się w przygodówkach!

Przeczytaj również: 2115 z Bedoesem wystąpi na Winter Meet at Rift 2024

Zaczynamy od premiery przygodowej gry o tytule Forest Grove, stworzonej i wydanej przez Miga Games, która zadebiutowała zarówno na komputerach, jak i na konsolach, zabierając gracza w niezwykłą podróż, w której próbujemy odkryć co stało się z zaginioną dziewczyną, nastoletnią dziedziczką. W tym celu poznajemy grupę postaci, zbieramy dowody i znajdujemy prawdę. Wszystko w futurystycznej, intrygującej grze detektywistycznej.

Forest Grove jest dostępny na Xbox, PlayStation, Steam i Epic Store.

Po swojej premierze jest także The Smurfs: Colorful Stories, pełna uroku i kolorów gra dla dzieci, stworzona przez polskie studio RedDeer.Games, które to studio wypuściło drugą już grę o sympatycznych niebieskich stworzonkach, na konsolę Nintendo Switch. jest tam dostępna wraz z poprzednią gra edukacyjną – The Smurfs: Learn and Play

Gra, która jest projektem bardziej edukacyjnym, niźli przygodowym to opowieść, w której chwytamy za pędzle i farby, będziemy mieli do dyspozycji mnóstwo malarskich przyborów, a do dyspozycji kilkanaście kategorii obrazków do wypełnienia. Wiele postaci znanych z kreskówek. 

Przeczytaj również: Still Wakes the Deep, Jason Graves, nagrodzony kompozytor skomponuje ścieżkę dźwiękową do nadchodzącego horroru

Gra dostępna na konsoli Nintendo Switch. 

Kończymy grą Shadows of the Afterland, stworzoną i wydaną dzięki Aruma Studios, które to przedstawia jedna z głównych postaci w swoim projekcie. Jest nią intrygująca Francisca Godoy,  szlachcianka, której ręce pociągają za sznurki pobożnych wyznawców. Ludność nieświadomie tańczy do jej melodii. Wierzy, że jest reinkarnacją samej boskości. Jej urok jest jej bronią, a manipulacja formą sztuki. Chociaż nie pojawia się w wersji demonstracyjnej, odegra dużą rolę w pełnej wersji gry.

Gra zadebiutuje na komputery osobiste PC. Data nie została ogłoszona. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners