Świat przygodówek #204 - Still Joking z datą premiery, Among Ashes z wersję demonstracyjną, Skaramazuzu po premierze

lubiegrac news Świat przygodówek #204 - Still Joking z datą premiery
Świat przygodówek #204 - Still Joking z datą premiery, Among Ashes z wersję demonstracyjną, Skaramazuzu po premierzeAgata Dudek | 20 kwietnia 2024, 18:00

Zapraszamy Was do kolejnego cyklicznego newsa, w którym przybliżamy co też nowego wydarzyło się w świecie gier przygodowych. Dziś informujemy o premierze logicznej, wykonanej w rysunkowym stylu, nieco surrealistycznej Skaramazuzu. Mamy wieści o dacie premiery wizualnej powieści Still Joking oraz o nowym zwiastunie oraz wersji demonstracyjnej horroru Among Ashes. 

Co jakiś czas zachęcamy was do śledzenia wraz z nami przygodowego rynku, zapraszając do cyklicznie pojawiającego się artykułu, w którym informujemy o premierach, datach, zwiastunach i wersjach demonstracyjnych nadchodzących, czy już wydanych gier. Co tym razem zadziało się w przygodowym świecie? Na co zwrócić uwagę? Co już zadebiutowało, a co będzie mieć debiut niebawem? Oto zestaw trzech przygodówek i garść o nich informacji!

Przeczytaj także: World of Warcraft The War Within doczeka się wersji kolekcjonerskiej! 

Zaczynamy od premiery Skaramazuzu, przygodowej gry logicznej, nastawionej na surrealizm, ciekawy klimat i przede wszystkim zagadki. Gra stworzona przez Bleeding Moon Studio, zaś wydana dzięki Iphigames, która przenosi nas do urzekającego, ręcznie malowanego, czarno-białego świata. 

W grze, o której mieliśmy okazję wspominać już na łamach naszego serwisu, wcielamy się w bohatera, uwięzionego między życiem a śmiercią, Zuzu, który nie pamięta swojej przeszłości, i rozpoczyna swoją podróż, by odkryć sens istnienia. Tam mierzy się z zagadkami, spotyka dziwne postaci i przeżywa przygodę samopoznania i intrygę.

Gra swoją premierę miała na Steam 3 kwietnia 2024 roku. 

Kolejnym tytułem, o którym chcemy dziś wspomnieć jest Still Joking, przygodowa gra w stylu wizualnej powieści, także w malowanej formie, narracyjna i tajemnicza. Gra została stworzona i wydana przez studio Purple Brick Games, które ogłosiło niedawno oficjalną datę jej premiery. Gra jest obecnie dostępna w wersji demonstracyjnej, na Steam. 

W grze, o której również mieliśmy okazję wspominać, poczujemy co oznacza życie po drugiej stronie lustra, jako odbicie. Spróbujemy dowiedzieć się kto zabił, a jednocześnie zbudować zupełnie nowe życie. Na drodze naszej bohaterki, w jaką się wcielamy, stanie szeroka gama postaci. Naszym zadaniem będzie ustalenie życia Irys i wytyczenie nowej ścieżki. 

Przeczytaj także: 

Sill Joking zadebiutuje w wersji na komputery osobiste, w serwisie Steam, Epic Games Store i GOG, 16 maja 2024 roku. 

Kończymy wersję demonstracyjną mrożącej krew w żyłach niezależnej przygodówki w klimacie horroru, a o tytule Among Ashes, pierwszoosobowego tytuł typu survival horror debiutującego w ramach Steam FPS Fest, stworzonej przez studio Rat Cliff Games.

Gra opowiada o opowiada o nawiedzonej grze wideo i niepokojącej historii stojącej za jej powstaniem. Historia rozpoczyna się pewnej burzliwej nocy na początku XXI wieku. Wcielamy się w postać, które znajomy przesłał link do Night Call, horroru, który znalazł w Internecie. Podczas gry w Twoim mieszkaniu zaczynają dziać się dziwne rzeczy, jesteś przekonany, że coś jest strasznie nie tak z grą.

Demo oferuje mrożący krew w żyłach 30-minutowy przedsmak  gry, jej początek. Pobiorą enigmatyczne Night Call z niepokojącego wpisem na forum dyskusyjnym, odkryją klimatyczne i labiryntowe korytarze Stoker Manor, a następnie staną twarzą w twarz z okropnościami, które kryją się w ich środku.

Gra będzie miała swoją premierę w 2024 roku, w wersji na komputery osobiste PC. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners