Relic i SEGA prezentują system zniszczeń w Company of Heroes 3, twócy zdecydowali się na ambitny oraz rozbudowany model!

lubiegrac news Relic i SEGA prezentują system zniszczeń w Company of
Relic i SEGA prezentują system zniszczeń w Company of Heroes 3, twócy zdecydowali się na ambitny oraz rozbudowany model!Tamer Adas | 17 czerwca 2022, 06:00

Relic Entertainment oraz SEGA zdecydowały się opublikować nowy dziennik deweloperski, koncentrujący się na systemie zniszczeń w Company of Heroes 3.

Twórcy obiecującej strategii w czasie rzeczywistym zdecydowali się opublikować kolejny materiał wideo, ukazujący graczom okazję do zaznajomienia się z jednym z mechanizmów w grze.

Zapoznaj się też z:

 

Trzecia odsłona Company of Heroes ma zaoferować graczom naprawdę rozbudowany system zniszczeń, bazujący na poprzednich grach, ale... stawiający na jeszcze wyższy realizm i nowe możliwości.

Za sprawą tego aspektu, gracze otrzymują dodatkowe opcje taktyczne, możliwości wpływania na pole bitwy oraz szanse na wyeliminowanie szeregu przeciwników.

Pod uwagę wzięto nawet takie aspekty jak zastosowane materiały, sposób ich reakcji na ostrzał czy wybuchy. W efekcie inaczej będzie funkcjonować warstwa graficzna i efekty starć pomiędzy różnymi stronami.

Company of Heroes 3 utraciło nawet rok premiery. Gra zmierza na komputery osobiste.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners