Szczegóły rozgrywki Expeditions A MudRunner Game zostały pokazane na nowym, niezłym zwiastunie

lubiegrac news Szczegóły rozgrywki Expeditions A MudRunner Game zostały pokazane na nowym, niezłym zwiastunie
Szczegóły rozgrywki Expeditions A MudRunner Game zostały pokazane na nowym, niezłym zwiastunieTamer Adas | 24 stycznia 2024, 20:05

Autorzy zdecydowali się zdradzić jakie mechaniki, systemy oraz szczegóły rozgrywki Expeditions A MudRunner Game mają spowodować, że doświadczenie zapewni sporą dawkę satysfakcji. Z tego też względu spodziewać się można sporej głębi i licznych atrakcji!

Dziś studio Saber Interactive i wydawca Focus Entertainment zdecydowały się opublikować nowy zwiastun, który w przeciwieństwie do poprzednich materiał w zasadzie w pełni skupia się na ukazaniu graczom rozgrywki oraz jej najważniejszych aspektów.

W trakcie nieco ponad trzech minut autorzy zdecydowali się opowiedzieć o nowościach, zmianach oraz szczegółach, które maj sprawić, że nachodzące ekspedycje dostarczą graczom wiele przyjemności, wynikających z pokonania trudnego terenu.

Nowa produkcja dostarczy graczom szereg narzędzi, które będzie można pozyskać oraz wykorzystać, aby skutecznie poradzić sobie z pułapkami i przeszkodami. Te wymagać będą cierpliwości oraz kreatywności w podejściu do wyzwania.

Zapoznaj się także z: Świeżutkie Oferty tygodnia w Epic Games Store dostarczają w styczniu pakiet tytułów do zgarnięcia za kilkanaście złotych!

W marcu nie tylko najwięksi fani będą mogli zmierzyć się między innymi z klifami, gęstymi kałużami błota czy sprytnie skrytymi sprzętami, które mogą odblokować zupełnie nowe ścieżki i możliwości dotarcia do na przykład nowych modeli samochodów.

Sporo świeżości mają wnosić specjaliści, którzy swoimi umiejętnościami wesprą naukowy segment czy zwiększą szansę na to, aby nasze wydatki okazywały się jeszcze celniejszymi inwestycjami.

Symulator Expeditions A MudRunner Game ma ukazać się [ThisGameDare] roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Tytuł zagości nawet na Nintendo Switchu, ale dopiero 26 marca.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners