Szef intela zdradził kiedy przewiduje koniec problemów z dostępnością mikroprocesorów! Termin, cóż... nie spodoba Wam się...

lubiegrac newsy hardware Szef intela zdradził kiedy przewiduje koniec problemów
Szef intela zdradził kiedy przewiduje koniec problemów z dostępnością mikroprocesorów! Termin, cóż... nie spodoba Wam się...Tamer Adas | 4 maja 2022, 07:10

Szef intela Pat Gelsinger zdecydował się zdradzić kiedy jego zdaniem światowy problem problemów z dostępnością mikroprocesorów zakończy się. Podany termin zdecydowanie nie przypadnie Wam do gustu...

Pat Gelsinger zdecydował się w swoim ostatnim wywiadzie nakreślić, jaka jego zdaniem jest perspektywa związana z polepszeniem się sytuacji na rynku mikroprocesorów. Wieści są cóż... mocno niepokojące.

Zapoznaj się również z: EA Sports wprowadza testowo międzyplatformowość do FIFA 22!

Ostatnie dwa lata to w zasadzie seria porażek jeżeli chodzi o dostępność podzespołów, liczne ograniczenia, problemy technologiczne oraz zasobowe sprawiły, że nie tylko branża gier, ale nawet takie rynku jak biznes samochodowy po dziś dzień nie mogą powrócić do normalnego funkcjonowania.

Od dwóch lat słyszymy różne prognozy i sugestie, kiedy może nastąpić koniec. Najnowszą zdecydował się zdradzić Pat Gelsinger, którego zdaniem koniec kłopotów... może nastąpić dopiero w 2024 roku!

Tym razem proces wydłużył się zw względu na kolejny atak Rosji na Ukrainę, która odpowiedzialna była za 50% światowego udziału gazów szlachetnych, potrzebnych przy szerokiej produkcji mikroprocesorów. Odbudowanie tam przemysłu lub zastąpienie go lokalnym w niektórych miejsca na świecie wymagać będzie miesięcy pracy.

Pytanie jak to może wpłynąć między innymi na generacje konsol. Xboxy Series i PlayStation 5 są coraz starsze, a przejście pomiędzy generacjami ze względu na problemy z dostawami podzespołów przedłużają się. To może sprawdzić, że po raz kolejny rozgorzeje dyskusja o złamaniu klasycznych generacji czy o postawieniu na mocniejsze warianty dotychczasowych urządzeń.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/intel-ceo-chip-shortages-until-2024/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners