Szósty Acer Education Summit poświęcony edukacji jest już za nami

lubiegrac newsy hardware Szósty Acer Education Summit poświęcony edukacji jest już za nami
Szósty Acer Education Summit poświęcony edukacji jest już za namiTamer Adas | 18 listopada 2023, 16:05

Niedawno oficjalnie odbyła się szósta edycja wydarzenia Acer Education Summit, które ponownie skupiło się na edukacji oraz zastosowaniu sprzętu, który może być przydatny podczas dzielenia się wiedzą.

W Szwajcarii doszło do spotkania środowiska edukacyjnego, które podzieliło się pomysłami oraz wskazało priorytety w sferze zastosowania technologii w ramach procesu przekazywania wiedzy oraz unowocześniania szkół.

35 partnerów z 18 państw dzieliło się swoimi spostrzeżeniami, informacjami oraz wizjami, realizując w ten sposób od 10 lat ideę wsparcie jednostek edukacyjnych najnowszymi rozwiązaniami.

Podczas tej imprezy, znana marka zdecydowała się skupić na trzech urządzeniach: 14-calowym laptopie Chromebook 314, wytrzymałym modelu TravelMate P4 13 oraz na zaawansowanym monitorem Acer SpatialLabs View Pro 27 oferującym stereoskopowe wyświetlanie 3D bez konieczności założenia okularów dedykowanych.

Przeczytaj też:

 

Nasz Program Partnerski dla Edukacji jest najbardziej historycznym programem w pełni dedykowanym światu edukacji w regionie. Stworzyliśmy tę społeczność partnerów w 2010 roku z dwóch głównych powodów: aby otrzymywać ukierunkowane informacje zwrotne, które mogłyby pomóc nam w opracowaniu portfolio produktów dostosowanych do rzeczywistych potrzeb szkół oraz oferować najbardziej cenioną wiedzę o sektorze poprzez analizę trendów rynkowych. - powiedziała Cristina Pez, Dyrektor Handlowy EMEA.

Stosując nasze technologie, które zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, partnerzy i szkoły mogą wspólnie przyczynić się do globalnych wysiłków na rzecz walki ze zmianami klimatycznymi i ochrony zasobów naturalnych. Dzięki wytrzymałym obudowom wykonanym z plastiku pochodzącego z recyklingu, opakowaniom w 100% nadającym się do recyklingu oraz energooszczędnym konstrukcjom, nasze portfolio edukacyjne ucieleśnia ducha inicjatywy Acer Earthion, mającej na celu zmniejszenie śladu węglowego, przy jednoczesnym wydłużeniu żywotności urządzenia i wywiązania się z naszego zobowiązania do osiągnięcia zerowej emisji dwutlenku węgla do 2050 roku. - powiedział Roberto Rosaschino, starszy menedżer ds. edukacji i zrównoważonego rozwoju w firmie Acer.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners