Tactical Monsters Rumble Arena z grudniową dawką nowości!

lubiegrac news Tactical Monsters Rumble Arena z grudniową dawką nowości!
Tactical Monsters Rumble Arena z grudniową dawką nowości!Tamer Adas | 18 grudnia 2018, 23:05

Tactical Monsters Rumble Arena doczeka się w tym miesiącu kilku nowości, które z pewnością gracze docenią. Wśród nich znajdziemy między innymi nową postać.
 
Camex Games ogłosiło, że ich produkcja - pojawia się także w Sklepie SAMSUNG Galaxy. W ten sposób Tactical Monsters kontynuuje ekspansję w świecie taktycznych gier RPG i eSportu! Już niebawem rozpoczną się Święta Bożego Narodzenia w świecie"Taktycznych Potworów". Tam wszystko staje się nieprzewidywalne, ponieważ wciąż działają Portale Złego Doktora Waltera!
  
Święty Mikołaj przeszedł przez jeden z nich ze swoją ogromną torbą prezentów, starając się zrozumieć nowe otoczenie wokół niego. Pytanie brzmi, gdzie są jego sanie i renifery?
  
Dołącz do nowego wydarzenia eSport i wygraj SANTA zupełnie za darmo! Wyzwania w trybie rywalizacji e-sportowej już czeka, tak samo jak inni gracze.
  
Ponadto w ostatnim okresie pojawią się także specjalne wydarzenia związane z wyzwaniami z Santą oraz e-sportem są już dostępne i zagwarantują specjalne nagrody. 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja Prasowa

Tagi: grudzień, 2018,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners