Tag Heuer i Mario? Firma za 3 dni przedstawi wyjątkowy zegarek!

lubiegrac newsy hardware Tag Heuer i Mario? Firma za 3 dni przedstawi wyjątkowy zegarek!
Tag Heuer i Mario? Firma za 3 dni przedstawi wyjątkowy zegarek!Tamer Adas | 12 lipca 2021, 06:00

Tag Heuer i Mario? Takie połączenie może mieć miejsce! Na mocy współpracy z Nintendo powstanie wyjątkowy zegarek!

TAGHeuerxSuperMario to nazwa nowego projektu specjalistów od zegarków, którzy na mocy współpracy z Nintendo przygotowali specjalny model!

Zapraszamy również do tego tekstu: Wargaming i Imperial War Museums stworzyły.... gamingowy hub na historycznym okręcie wojennym HMS Belfast

Fani będą mogli już 15 lipca zapoznać się z propozycją, jednoznacznie związaną z popularnym bohaterem z dużym, czarnym wąsem. Póki co na dedykowanej stronie znajdziemy jedynie licznik przygotowujący do oficjalnego ujawnienia.

Poza nim znalazła się także animacja z opakowaniem w kolorze czerwonym, z którego w odpowiedniej chwili zapewne wyskoczy oczekiwany model.

Zainteresowane osoby, między innymi w Polsce mogą zarejestrować się na stronie, gdzie jako pierwsi otrzymają informacje dotyczące unikatowego zegarka z motywem legendy Nintendo oraz całej branży gier.

Strona z licznikiem

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.tagheuer.com/pl/en/announcement/coming-soon.html?utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_campaign=CONNECTED-JPC_07-jeudi_TAG-HQ_INT_MULTI

Tagi: mario, nintendo,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners