XCOM 2 pokazuje jak powinno się promować gry!

lubiegrac news XCOM 2 pokazuje jak powinno się promować gry!



| 11 lutego 2016, 15:35

facebook banner
Mural w centrum miasta promujący swoją grę? Na taki pomysł wpadło Firaxis Games wraz z 2K oraz Cenega Polska.
 
Na poniższym zwiastunie możecie zobaczyć jak powstawaÅ‚a ta reklama w Warszawie. PiÄ™kny mural na jeden ze Å›cian obecnie zdobi grafika obcego którego wizerunek zdobiÄ… twarze wielu ludzi. HasÅ‚o "JesteÅ› z nami albo nimi" w wyjÄ…tkowy sposób prezentuje siÄ™ w Å›ródmieÅ›ciu stolicy Polski. 
 
Swoją drogą Firaxis osiągnęło duży sukces na PC, gdyż XCOM 2 sprzedaje się bardzo dobrze. Jak widać PCtowe gry ekskluzywne mogą łączyć wysoką jakość z dobrymi wynikami finansowymi.
 
WiÄ™cej informacji o XCOM 2 znajdziecie tutaj
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=UWFU3hw3pVQ

12345678910111213141516171819
Gra: XCOM 2
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners