Take-Two Interactive wypuści w kolejnym roku fiskalnym aż 16 produkcji! Czy jest wśród nich wyczekiwane GTA VI?

lubiegrac giełda Take-Two Interactive wypuści w kolejnym roku fiskalnym
Take-Two Interactive wypuści w kolejnym roku fiskalnym aż 16 produkcji! Czy jest wśród nich wyczekiwane GTA VI?Maciej Gaffke | 19 maja 2023, 20:05

Take-Two Interactive w następnym roku fiskalnym zamierza wypuścić na rynek łącznie 16 produkcji. Wśród nich ma znaleźć się całkowicie nowy tytuł. Bardzo możliwe, że chodzi o wyczekiwaną, szóstą odsłonę Grand Theft Auto.

Wśród tych pozycji z pewnością znajdą się sportowe symulatory takie jak WWE 2K24 czy NBA 2K24, które zapewniają spore dochody. Na liście uwzględniono również dwa tytuły zręcznościowe, dwie kontynuacje, trzy produkcje niezależne, do których zalicza się After Us, oraz 6 gier mobilnych.

Jednak najbardziej oczekiwaną grą od tego wydawcy zdecydowanie jest GTA VI. Do tej pory projekt jest bardzo tajemniczy, choć w sieci pojawiło się już dość sporo przecieków na jego temat. Istnieją duże szanse, że wśród tych 16 produkcji jest właśnie ten tytuł, więc powinien on trafić na rynek od kwietnia 2024 do marca 2025 (ramy kolejnego roku fiskalnego).

Aktualnie wielbiciele GTA mogą grać w wersję sieciową. Rockstar kontynuuje rozwój tej pozycji, dostarczając stale nową zawartość. Przypomnijmy, że ostatnia odsłona – GTA V – zadebiutowało w 2013 roku, czyli ponad 10 lat temu. Jest to zatem najwyższa pora, aby dostarczyć kolejne przygody – tym razem dostosowane do konsol najnowszej generacji.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.pushsquare.com/news/2023/05/take-two-to-ship-16-games-in-coming-fiscal-year-including-new-ip-from-premier-studio

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners