Tales from Candleforth, przygodowy horror, zbiór baśni znalazł się w portfolio y Feardemic

lubiegrac news Tales from Candleforth, przygodowy horror, zbiór baśni znalazł się w portfolio y Feardemic
Tales from Candleforth, przygodowy horror, zbiór baśni znalazł się w portfolio y FeardemicAgata Dudek | 18 listopada 2023, 18:00

W pierwszych miesiącach przyszłego roku miłośnicy klasycznych przygodówek i zarazem  opowieści grozy w ręcznie rysowanym stylu, będą mogli zanurzyć się w opowieść w takim klimacie, dzięki grze Tales from Candleforth. Niezależny tytuł zyskał wydawcę, ma wstępną datę premiery, swoje miejsce na platformie Steam oraz zwiastun. 

A wydawcą przygodówki Tales from Candleforth, stworzonej przez studio Under the Bed Games jest Feardemic, polskie studio coraz bardziej powiększające swoje wydawnicze portfolio, w którym znalazła się spora już ilość przygodówek grozy. Nowy projekt to opowieść sięgająca po grozę zaczerpniętą nie tylko z baśni, ale i podań ludowych. 

Zapoznaj się także z: Imaginary, zwiastun horroru o pluszowym misiu, który nie jest miłą pluszową zabawką

Znamy wstępną datę premiery przygodowego horroru o tytule Tales from Candleforth, gry stworzonej w rysunkowym stylu graficznym, zabierającej nas do surrealistycznego świata baśni i wierzeń ludowych. Gra, w której znajdziemy nie tylko ciekawy klimat, ale i sporo łamigłówek i zagadek, ma już swoje miejsce na platformie Steam, i obecnie można ją sprawdzać w wersji demonstracyjnej

Gra to zbiór baśni, które zostały spisane w zakazanej księdze wiele lat temu, żeby ich treść została przed światem ukryta. Wiela lat później opowieść wydostaje się, miesza z innymi i zmienia się. 

Przeczytaj także:

W pierwszej historii poznajemy Sarę, szesnastoletnią dziewczynę, która po tym jak jej babcia zniknęła prowadzi rodzinną aptekę. Pewnego dnia odkrywa jednak wskazówki, które mogą świadczyć o tym, że jej babcia jednak żyje. Otrzymawszy moce, które w jej rodzinie dziedziczą tylko kobiety, wyrusza w świat pełen okultyzmu, tajemnic i grozy. Powoli odkrywa skrywane przez jej rodzinę tajemnice, i to jaką rolę ona sama w nich odgrywa. 

Gra zmierza na komputery osobiste, na platformę Steam. Premiera gry przewidziana jest na pierwszy kwartał 2024 roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana. 

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

1234567
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners