Targi E3 2023 odwołane! Organizatorzy podjęli trudną decyzję

lubiegrac news Targi E3 2023 odwołane! Organizatorzy podjęli trudną decyzję
Targi E3 2023 odwołane! Organizatorzy podjęli trudną decyzjęMaciej Gaffke | 1 kwietnia 2023, 16:00

W tym roku targi E3 ponownie się nie odbędą. Organizatorzy przekazali niedawno informację o odwołaniu wydarzenia, które miało odbyć się w czerwcu. Na imprezie w Los Angeles zabrakłoby największych firm w branży. 

ReedPop oraz Entertainment Software Association, którzy odpowiadają za przygotowanie targów E3, przekazali w najnowszym komunikacie, że impreza zostaje odwołana. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie z udziału w wydarzeniu wycofał się Ubisoft, wcześniej zapowiadający swoją obecność.

Prawdopodobnie brak francuskiego studia był gwoździem do trumny targów E3. Brak obecności na targach ogłosiło już wcześniej Nintendo oraz Microsoft (przygotowuje własne wydarzenie), a także Sony. W takiej sytuacji pozostałyby tylko mniejsze studia, które i tak nie miałby mocnej oferty do zaprezentowania.

W ostatnich latach E3 się nie odbywało ze względu na pandemię, więc tegoroczna impreza miała być również wielkim powrotem targów, które kiedyś były największym wydarzeniem w branży gier. Mimo wszystko organizatorzy zapowiedzieli, że dalej będą wspólnie pracować przy przygotowywaniu kolejnych edycji E3.

Zapoznaj się także z:

 

To była trudna decyzja ze względu na cały wysiłek, jaki my i nasi partnerzy włożyliśmy w organizację tego wydarzenia, ale musieliśmy zrobić to, co jest dobre dla branży i co jest dobre dla E3 – powiedział Kyle Marsden-Kish, globalny wiceprezes ds. gier w firmie Reedpop.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.eurogamer.net/e3-2023-cancelled

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners