AMD HYPR-RX, czyli nieco mniej gorące rozwiązanie może okazać się naprawdę popularne

lubiegrac newsy hardware AMD HYPR-RX, czyli nieco mniej gorące rozwiązanie może okazać się naprawdę popularne
AMD HYPR-RX, czyli nieco mniej gorące rozwiązanie może okazać się naprawdę popularneTamer Adas | 1 września 2023, 07:15

Już niebawem premierę zaliczy AMD HYPR-RX, nieco mniej znane rozwiązanie techniczne, które ze względu na swoją dostępność oraz charakter może okazać się cenniejsze dla wielu graczy. Co wyróżnia tę propozycję? Czego się możemy po nim spodziewać? Co zaoferuje ta technologia?

AMD HYPR-RX - Co to?

AMD HYPR-RX to kolejne rozwiązanie technologiczne przygotowane przez "Czerwonych", którzy zdecydowali się w tym przypadku udostępnić poprzez swoje sterowniki AMD Software Adrenalin kompleksowe rozwiązanie dla graczy. Poprzez tę funkcję gracze mogą z miejsca nacieszyć się kilkoma rozwiązaniami, które w całości jeszcze lepiej wykorzystują podzespoły z serii AMD Radeon.

Co się składa na AMD HYPR-RX?

Jak funkcjonuje AMD HYPR-RX?

Poprzez przełącznik, gracze mogą w kilka sekund uzyskać dostęp do pakietu rozwiązań AMD HYPR-RX, dostarczających wysokiej jakości obraz, zoptymalizowany z myślą o lepszej wydajności oraz mniejszym opóźnieniu. Być może nie mamy tutaj do czynienia z aż tak wysokiej jakości obrazem, jaki jest w stanie dostarczyć flagowy FSR 3, ale w tym przypadku większy nacisk postawiono na zwiększenie wydajności oraz zmniejszenie ewentualnych opóźnień czy przycięć w trakcie prezentowania kolejnych klatek na sekundę.

Dodatkowe klatki automatycznie mają się dublować klatki, aby zagwarantować graczom zachowanie oczekiwanej spójności oraz stabilności, niezwykle cennej podczas rywalizacji w sieci. Osoby poszukujące dobrego narzędzia do wyłapywania każdego detalu w ruchu, bez dwóch zdań docenią właśnie to rozwiązanie.

Co oferuje AMD HYPR-RX?

  • AMD Fluid Motion Frames
  • Radeon Super Resolution (bez FSR)
  • Ponad 2-krotnie lepszą wydajność podczas grania
  • Szerokie wsparcie
  • Błyskawiczny dostęp

Kiedy wystartuje AMD HYPR-RX? Czego wymaga?

Aby móc się od pierwszego dnia cieszyć z AMD HYPR-RX koniecznie musimy posiadać kartę graficzną potrafiącą sobie poradzić z Anti-Lag+ (czyli mowa jest o modelach RDNA 3 i nowszych). Premiera tego rozwiązania ma nastąpić już 6 września 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners