Teksańska masakra piłą mechaniczną, kontynuacja makabrycznego slashera trafi na Netflix

lubiegrac newsy filmowe Teksańska masakra piłą mechaniczną, kontynuacja makabrycznego slashera trafi na Netflix
Teksańska masakra piłą mechaniczną, kontynuacja makabrycznego slashera trafi na Netflix



Agata Dudek | 4 września 2021, 10:15

Teksańska masakra piłą mechaniczną, kontynuacja makabrycznego slashera nie pojawi się w kinach. Film trafi bezpośrednio jedynie na platformę Netflix. 

Kontynuacja przerażającego, bardzo brutalnego horroru typu slasher, w reżyserii Tobe'a Hoopera, o tytule Teksańska masakra piłą mechaniczną, miała pojawić się w kinach. Ostatecznie film zadebiutuje na platformie streamingowej, a będzie nią Netflix, który nabył prawa do dystrybucji filmu na swojej platformie. Na razie nie wiemy kiedy miałoby się to odbyć. 

Sequel opowieści o mężczyźnie w masce, mordującym w niezwykle brutalny sposób, za pomocą piły mechanicznej, to opowieść wpisująca się w kanony obecnie prezentowanych horrorów. Podobnie jak Halloween zabija czy Candyman, będzie to kontynuacja opowieści, ale rozgrywająca się wiele lat po wydarzeniach znanych z pierwowzoru. A ten miał swoją premierę w 1973 i doczekał się aż trzech sequeli, jednego remake'u oraz prequela i był w pierwszej części czym zupełnie nowym w kinie. Film z 73 roku uznawany jest jako pierwszy slasher. Naszym pierwszym polskim slasherem jest natomiast W lesie dziś nie zaśnie nikt, który to film dostępny jest także na Netflix, a wkrótce doczeka się kontynuacji. 

Przeczytaj również: W lesie dziś nie zaśnie nikt, polski horror typu slasher na zwiastunie

Na temat szczegółów fabuły jak na razie niewiele wiemy, oprócz tego, że bazować ma na znanej formie, a główną postacią będzie wspomniany morderca w masce z piłą mechaniczną w dłoni. 

Reżyserem filmu jest David Blue Garcia (Blood Fest, Table 7, An Ordinary Family), zaś autorem scenariusza Chris Thomas Devlin. W obsadzie filmu: Elsie Fisher (Ósma klasa, Castle Rock, McFarland), Sarah Yarkin (Śmierć nadejdzie dziś 2, Dinner Party), Jacob Latimore (Więzień labiryntu, Ukryte piękno, Prawdziwa jazda) i Moe Dunford (The Dig, Wikingowie, Patrick's Day).

Na razie nie wiadomo kiedy film zadebiutuje na wspomnianej platformie. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners