Telefon pana Harrigana, kolejne opowiadanie Kinga zostanie zekranizowane przez Netflix

lubiegrac newsy filmowe Telefon pana Harrigana, kolejne opowiadanie Kinga zostanie zekranizowane przez Netflix
Telefon pana Harrigana, kolejne opowiadanie Kinga zostanie zekranizowane przez NetflixAgata Dudek | 5 września 2021, 09:05

Netflix zabiera się za kolejne opowiadanie Stephena Kinga. Tym razem na platformie zobaczymy Telefon pana Harrigana, historię przyjaźni aż po grób.

Neflix coraz chętniej sięga po dzieła niezwykle płodnego mistrza grozy, Stephena Kinga. Na platformie możemy bowiem oglądać kilka ekranizacji jego dzieł. Jest W wysokiej trawie, jest 1922 czy doskonała Gra Geralda. Wszystkie oparte na prozie Kinga. Niebawem sięgnie po kolejne jego dzieło, tym razem opowiadanie, które znajdziemy w książce Jest krew...

Film nie ma jeszcze tytułu, ale skupia się na jednym z opowiadań, o tytule Telefon pana Harrigana. Owo opowiadanie to historia niezwykłej przyjaźni między młodym mężczyzną, a niezwykle bogatym starcem, który jest u kresu swoich dni na tym łez padole. Pewnego dnia otrzymuje od swego młodego przyjaciele prezent, pierwszy model Iphone'a. Gdy staruszek umiera, chłopak wkłada mu telefon do trumny, do kieszeni jego marynarki, by ten zabrał go ze sobą na wieczny spoczynek. Niedługo później telefon się odzywa. 

Przeczytaj również: Dom Otwarty - recenzja filmu Netflixa

Jak już wspomnieliśmy, kolejne filmowe dzieło Netfliksa nie ma jeszcze tytułu. Na jego pojawienie się na platformie też będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, gdyż dopiero w przyszłym miesiącu ruszają do niego zdjęcia. 

Nie wiemy na razie także kto znajdzie się w obsadzie filmu. Wiemy natomiast, że producentami nowego filmowego dzieła na Netflix będą Ryan Murphy, mający na swoim koncie horrory niemal hitowe, między innymi serię American Horror Story, który powraca z 10 sezonem, a także spin-off serii American Horror Stories, serial Netfliksa Ratched czy dostępne również na Netfliksie Hollywood oraz Jason Blum, mający w swoim dorobku nagrodzone Uciekaj!, Halloween Ends, Halloween zabija czy Niewidzialny Człowiek.

Reżyserią filmu zajmie się John Lee Hancock, który pracował także przy takich produkcjach jak: Ratując pana Banksa, The Highwaymen, Małe rzeczy.

Film nie ma jeszcze daty premiery. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Autor zdjęcia: DariuszSankowski z Pixabay

Tagi: netflix, horror,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners