Terminator: The Anime Series, Netflix pokazuje na tegorocznym Geeked Week zwiastun serialu w świecie Terminatora

lubiegrac newsy filmowe Terminator: The Anime Series, Netflix pokazuje na tegorocznym
Terminator: The Anime Series, Netflix pokazuje na tegorocznym Geeked Week zwiastun serialu w świecie TerminatoraAgata Dudek | 12 listopada 2023, 23:00

Netflix bierze się za jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, za uniwersum Terminatora, ogłaszając podczas trwającego Netflix Geeked Week serial, który przeniesie nas w znajome uniwersum. Serial, będący animacją nosi tytuł Terminator: The Anime Series i został podczas tegorocznego wydarzenie Netflix zaprezentowany na filmowej zapowiedzi. 

Terminator: The Anime Series to jak już wspominaliśmy kolejna produkcja zabierająca widza w uniwersum Terminatora, które miało swój początek w roku 1984, i doczekało się sequeli, programu telewizyjnego, a teraz także serialu animowanego, anime w stylu science-fiction. Serial Terminator: The Anime Series został oficjalnie zapowiedziany na wydarzeniu Netfliksa. Na razie nie wiemy kiedy będzie miał swój debiut. 

O czym jest Terminator: The Anime Series?

Fabuła Terminator: The Anime Series nawiązuje do Terminatora 2, który miał swój debiut w 1991. Dowiedzieliśmy się wtedy, że w roku 1997, sieć sieć sztucznej inteligencji znana jako Skynet stała się samoświadoma i zaczęła się buntować przeciw ludzkości. Wkrótce doprowadziło to do wojny totalnej między ludźmi a maszynami, i zrodzenia się ruchu oporu, i podróżujących w czasie cyborgów.

Akcja serialu rozgrywa się w 2022 roku, kiedt to wojna ludzi i maszyn wciąż trwa. Ostatnim ludziom, w totalnej wojnie jakoś udało się jednak przetrwać. Do roku 1997, aby chronić naukowca Malcolma Lee przybywa żołnierz z przyszłości. Ma obronić naukowca pracującego nad nowym systemem sztucznej inteligencji, konkurencji dla Skynet. Wkrótce Malcolm staje się celem bezlitosnego zabójcy. 

Zapoznaj się również z: The Will of Arthur Flabbington, retro przygodówka już po swoim debiucie na Steam

Obsada Terminator: The Anime Series

O obsadzie Terminator: The Anime Series, serialu animowanego, który być może na polskim Netfliksie będzie miał polski dubbing, trudno na ten moment wspominać, gdyż Netflix nie zdradza aktorów, którzy wcielą się głosowo w postaci serialu.

Serial animowany zostanie stworzony przez Netflix i studio Skydance, z którym platforma podpisała współpracę na tworzenie produkcji w uniwersum filmów stworzonych przez Jamesa Camerona. Produkcję stworzy Mattson Tomlin, odpowiedzialny za film Batman, będący jego współscenarzystą, a także za film The Power, który możemy oglądać na Netfliksie. Będzie także jego shorunnerem i producentem wykonawczym. 

Za animację odpowiedzialne jest studio Production IG (Ghost in the Shell: SAC_2045, B: The Beginning).

Przeczytaj także: Top 10 seriali Netflix, pośród których na podium znalazły się Światło, którego nie widać, Krawiec i Mały zgon

Kiedy zadebiutuje Terminator: The Anime Series?

Terminator: The Anime Series nie ma jeszcze swojej daty premiery. Debiut przewidziany na Netflix. 

Zwiastun Terminator: The Anime Series

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners