Strategia Terra Invicta trafi do PC Game Passa w tym miesiącu!

lubiegrac news Strategia Terra Invicta trafi do PC Game Passa w tym miesiącu!
Strategia Terra Invicta trafi do PC Game Passa w tym miesiącu!Tamer Adas | 20 marca 2024, 14:05

Oficjalnie wydawca Hooded Horse ogłosił, że gra Terra Invicta trafi w tym miesiącu do abonamentu PC Game Pass w ramach programu Game Preview. Czego gracze mogą się spodziewać po tej propozycji? Na co ją stać?

Studio Pavonis Interactive oraz Hooded Horse zdecydowały się zapowiedzieć, że już za sześć dni, 26 marca ich oficjalnie rozwijana strategia Terra Invicta będzie dostępna bez dodatkowych opłat w ramach abonamentu PC Game Pass.

Wielka Strategia przygotowywana przez zespół znany ze słynnego moda Long War na mocy umowy z Microsoftem będzie dostępna do sprawdzenia w ramach usługi, oferując okazję do walki o dominację na szeroką skalę w kosmicznej przestrzeni.

Zapoznaj się również z: Najbardziej obiecujące nadchodzące gry strategiczne zdają się być gwarancją dla fanów, że będą mieli z czym spędzić wolny czas!

W ramach starcia siedmiu frakcji, gracze będą mogli liczyć na nieco inną charakterystykę, sposób oddziaływania na otoczenie, preferencje odnośnie rozwoju oraz szans na osiągnięcie sukcesu w poszczególnych kategoriach. Stronnictwa bazujące na ideach spróbują wyznaczyć przyszłość dla narodu Ziemi oraz całego systemu słonecznego.

Walka z obcymi okazuje się początkiem niezwykłej przygody, która definiuje nasz gatunek oraz... zapewni dodatkowy czas spokojnej pracy dla autorów, którzy mogą dopracować swój tytuł i wydać go za pewien czas w ramach pełnej wersji.

Terra Invicta trafiła do Wczesnego Dostępu 26 września 2022 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners