Terror w Oakheart, retro survival horror isnpirowany slasherami z lutową datą premiery i zwiastunem

lubiegrac news Terror w Oakheart, retro survival horror isnpirowany slasherami
Terror w Oakheart, retro survival horror isnpirowany slasherami z lutową datą premiery i zwiastunemAgata Dudek | 18 lutego 2024, 18:00

Survival horror w retro stylu, dla którego inspiracją stały się slashery w lat 80, 90-tych, gra czerpiąca inspirację także z tematyki Lovecrafta, o tytule Terror w Oakheart wzbogaci premiery obecnego miesiąca. Tytuł stworzony w pikselowej grafice, ale pozwalający graczom na wiele chwil grozy ma oficjalną datę premiery, ma także zwiastun. 

Opisywana gra Terror w Oakheart, będąca klasycznym horrorem o przetrwaniu, w której śmierć czyha na każdym rogu, to tytuł stworzony przez studio Tainted Pact, którego wydaniem zajęło się Assemble Entertainment. Zanim będziemy mogli zanurzyć się w pełna opowieść rozgrywającą się w miasteczku Oakheart, mamy okazję przetestować wersję demonstracyjną, na Steam. 

Zapoznaj się także z: TOP 10 seriali Netflix, a na podium Jeden dzień, Kicia Kocia i Miłość jest ślepa

W grze przyjdzie nam ratować życie, a nie będzie to takie proste, bo na nasze życie czyha napędzany siłą bestii rodem z Lovecrafta, niejaki Teddy. Musimy jednak przeżyć, by móc opowiedzieć naszą historię. Terror w Oakheart to klasyczny horror, w którym postaci, a jest ich kilka, giną jedna po drugim, jak w klasycznym slasherze. 

W grze o tytule Terror w Oakheart naszym zadaniem jest odkrycia tajemnicy mordercy, wspomnianego psychopatycznego Teedy'ego, napędzanego siłą bestii Lovecrafta, który terroryzuje mieszkańców w miasteczku Oakheart. Gdy liczba śmierci wzrasta, a tak się stanie, zadaniem naszym będzie odkrycie sekretu maski i zagrożenia dla całego miasta. 

Przeczytaj również:

W grze przejmiemy kontrolę nad kilkoma postaciami. Będziemy grali jako Eric, Ethan, Rose, Tyler i inni, będąc świadkami tego kto z nich przeżyje, wędrując wraz z nimi przez wiele lokacji tegoż miasta, takich jak dom zabójcy, pobliski komisariat policji, stację strażników, tereny obozowe i wiele  innych. Będziemy poznawali miasto, gdzie każda lokacja przybliża nas do odkrycia prawdy. Będziemy się bać. Będziemy demaskować szczegóły na temat psychopaty i seryjnego mordercy Teddy'ego i wiele innych. 

Gra zmierza na komputery osobiste, na Steam. Premiera przewidziana jest 27 lutego 2024 roku. Obecnie można ją sprawdzić w wersji demonstracyjnej, także na Steam. 

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

12345678
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners