TFoG - Nad czym ostatnio pracowało Insomniac Games? Marvel's Spider-Man? Nowy Ratchet & Clank?

lubiegrac news TFoG - Nad czym ostatnio pracowało Insomniac Games? Marvel's Spider-Man? Nowy Ratchet & Clank?
TFoG - Nad czym ostatnio pracowało Insomniac Games? Marvel's Spider-Man? Nowy Ratchet & Clank?Tamer Adas | 11 czerwca 2020, 22:10

Insomniac Games nie mogło zabraknąć na pokazie gier na PlayStation 5, dzięki czemu Sony mogło pokazać zalety nowiutkiego urządzenia!
 
Marvel's Spider-Man Miles Morales okazał się kolejną grą, tym razem zapewniając nam okazję do poznana bliżej historii Milesa Moralesa, który stanie się nowym protagonistą.
 
Kilka przebitek zbyt wiele nam nie powiedziało, jednakże sama gra będzie nieco inna niż poprzednia odsłona, a my będziemy mogli liczyć na jeszcze lepsze oraz efektowniejsze doznania w nieco bardziej młodzieżowym stylu.
 
Gra zmierza na start PlayStation 5, w związku z czym może nas zaskoczyć swoim wykonaniem oraz nową jakością rozgrywki i grafiki! 
 
Po chwili ujrzeliśmy efektowny materiał z... Ratchet & Clanka! Jak widać Inspomniac nie próżnował! Rift Apart to gra, w której... zabraknie pierwszego z bohaterów!
 
Nie no żartujemy, Ratcheta nie zabraknie, choć obaj bohaterowie z czasem niestety zostaną od siebie oddzieleni.
 
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Tagi: Marvel,
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners