The 13th Doll: A Fan Game of the 7th Guest na nowym zwiastunie

lubiegrac news The 13th Doll: A Fan Game of the 7th Guest na nowym zwiastunie
The 13th Doll: A Fan Game of the 7th Guest na nowym zwiastunieAgata Dudek | 6 kwietnia 2018, 20:15

The 13th Doll: A Fan Game of the 7th Guest, sequel przygodówki horroru The 7th Guest, stworzonej przez studio Attic Door Productions zaprezentowany został na kolejnym zwiastunie.

Projekt jest bezpośrednią kontynuacją gry z roku 1993. Przygodówka bardzo szybko uzbierała pożądaną kwotę na Kickstarterze, znacznie ją przekraczając. The 13th Doll: A Fan Game of the 7th Guest to ponad 20 unikatowych łamigłówek w 35 środowiskach i  pełne sekwencje wideo z udziałem aktorów. 

W The 7th Guest przestępca Henry Stauf zaprasza do swojej nawiedzonej przez duchy posiadłości sześć osób. Siódmą z nich jest Tad, mężczyzna, który wkrada się do wspomnianego domu, zaczynając niebezpieczną podróż w domostwie wypełnionym tajemniczymi zjawami, dziwnymi lalkami i duchami innych gości. 

The 13th Doll: A Fan Game of the 7th Guest, zaczyna się tam, gdzie kończy się The 7th Guest. Tad, po pokonaniu Staufa, ucieka z posiadłości, pozostawiając w domu uwięzione dusze. Niestety wolność nie przynosi mu spokoju, dręczony przez nawiedzające go duchy z wolna popada w obłęd, aż trafia do zakładu psychiatrycznego. Tam zaczyny planować powrót do nawiedzonego domostwa, by raz na zawsze pozbyć się Staufa i uwolnić zamknięte w posiadłości dusze.Równocześnie do zakładu psychiatrycznego, w którym przebywa Tad, trafia młody, niedoświadczony doktor Richmond, który  spotyka Tada i decyduje się na oczyszczającą podróż do rezydencji.

W tym momencie możemy wybrać kim chcemy grać, czy Tadem, czy też doktorem Richmondem, wiedząc, że każdy postać to osobna historia, która stopniowo łączy się i zazębia, by finalnie spleść się w celu rozwiązania tajemnicy. Z czasem okazuje się bowiem, że zarówno Tad, jak i doktor są tylko pionkami w grze, której motywem przewodnim jest morderstwo, kłamstwo i zdrada. 

The 13th Doll: A Fan Game of the 7th Guest ukaże w wersji na PC, Mac i Linux 31 października, czyli w Halloween. 

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [3]:
avatar agusia16
dodano: 2018-04-08 09:57:27

Hmm....ciężko powiedzieć jaka będzie cena gry, ale miejmy nadzieję, że nie będzie tragicznie droga, takie mam przeczucia :-P

avatar TOM3K
dodano: 2018-04-07 17:06:25

Przypuszczam, że i tak cena będzie zbyt wygórowana i gra przez to nie pójdzie do szerszego grona odbiorców

avatar PanDamian
dodano: 2018-04-06 20:24:59

Pytanie tylko, za jaką kwotę będziemy mieli przyjemność obcować z tym produktem.

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners