The 7th Guest VR, kultowa gra grozy lat 90-tych powraca w nowej, tym razem wirtualnej rzeczywistości

lubiegrac news The 7th Guest VR, kultowa gra grozy lat 90-tych powraca
The 7th Guest VR, kultowa gra grozy lat 90-tych powraca w nowej, tym razem wirtualnej rzeczywistościAgata Dudek | 7 czerwca 2023, 19:15

The 7th Guest VR, kultowa gra grozy lat 90-tych powraca nowej, tym razem wirtualnej rzeczywistości. Data premiery gry nie została jeszcze ogłoszona.

Vertigo Games ogłosiło nową wersję znanej gry, kultowej już przygodówki z lat 90-tych,. utrzymanej w klimacie grozy, które wraca, ale teraz na wirtualną rzeczywistość. Gra o tytule The 7th Guest VR została przez tego dewelopera pokazana na pierwszym zwiastunie. 

Zapoznaj się także z: Stamtąd, recenzja pierwszego sezonu serialu HBO Max. Opowieść grozy, którą koniecznie trzeba zobaczyć!

Kolejna kultowa przygodowa produkcja powraca, tym razem w wirtualnej rzeczywistości, która pozwali graczom jeszcze mocniej odczuć grozę, która towarzyszyła grającym w latach 90-tych, kiedy swoją premierę miała przygodówka horror, o tytule The 7th Guest. Nowy przygodowy i logiczny projekt został stworzony i wydany zostanie przez studio specjalizujące się w projektach VR, przez Vertigo Games i nosi tytuł The 7th Guest VR.

The 7th Guest VR to gra, w której po raz kolejny przeżyjemy mrożącą krew w żyłach przygodę, w której przeniesiemy się do pewnej ponurej rezydencji, do której zaproszonych zostało sześciu gości. Tam czeka na nich jednak coś mrocznego. W cieniu ukrywa się spędzający życie w samotni producent zabawek, Henry Stauf, ale i mroczna moc, której tajemnice trzeba będzie zgłębić. Przyjdzie dowiedzieć się kim jest siódmy gość. Czego od zaproszonych gości oczekuje Henry? Przyjdzie walczyć o przetrwanie tej mrocznej nocy, by móc później opowiedzieć swoją historię. 

Przeczytaj także:

 

Gracze będą w wirtualnej rzeczywistości odkrywać tajemnice rezydencji, mierząc się z coraz bardziej trudniejszymi zagadkami, wiedząc, że zagrożenie kryje się za każdym rogiem. Towarzyszyć im będą skrzypienia, cienie i inne niepokojące zjawiska. Zadaniem grających jest odblokowanie nowych pokoi, odkrycie schowanych tam sekretów i zachowanie zdrowego rozsądku. 

Gra zmierza na komputery Steam VR, a także na Meta Quest. Data premiery gry nie jest jeszcze znana.

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

12345
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners