The Chinese Room opiekuje się Vampire The Masquerade - Bloodlines 2! Kiedy tytuł ma zadebiutować?

lubiegrac news The Chinese Room opiekuje się Vampire The Masquerade - Bloodlines 2! Kiedy tytuł ma zadebiutować?
The Chinese Room opiekuje się Vampire The Masquerade - Bloodlines 2! Kiedy tytuł ma zadebiutować?Tamer Adas | 3 września 2023, 10:15

Cenione studio The Chinese Room zaopiekuje się i dokończy Vampire The Masquerade - Bloodlines 2, które doczekało się nowego zwiastuna oraz terminu premiery, kiedy to ma nastąpić. Gracze mogą się poczuć zaskoczeni obiema informacjami odnośnie tytułu, który miał przywrócić modę na Świat Mroku...

Vampire The Masquerade - Bloodlines 2 powraca do żywych w 2023 roku!

Niespodziewanie dla wielu graczy na początku września 2023 roku oficjalnie do świata żywych powraca Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, dawniej flagowy projekt rozwijany pod skrzydłami Paradox Interactive, który miał stanowić istotny element rozwoju dla korporacji, której udało się pozyskać prawa do finansowego zarządzania światem mroku (World of Darkness).

Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami, ostatecznie zdecydowano się zmienić producenta, którym pierwotnie było Hardsuit Labs, znane przez wiele lat ze wspierania licznych gier oraz znanych na świecie marek, nie tylko tych growych.

Przeczytaj również: Nadszedł czas na początek jesiennej ofensywy! - Zbliżające się premiery gier: Wrzesień 2023

The Chinese Room zastąpi Hardsuit!

Oficjalnie wczoraj dowiedzieliśmy się, że Bloodlines 2 zostanie dokończone przez niezwykle cenione studio deweloperskie The Chinese Room, należące obecnie do rodziny Sumo Digital. Z jednej strony projekt dokończy naprawdę doświadczony zespół, który udowodnił swoją wartość, ale z drugiej strony w zasadzie nigdy nie mieli do czynienia z tytułem o takiej roli systemu walki czy akcji i dynamiki jak właśnie nowy projekt w spod szyldu Vampire The Masquarade.

Kiedy Bloodlines 2 się ukaże?

Paradox z nowymi autorami zdecydowali się zaprezentować graczom nie tylko nowy, klimatyczny zwiastun, ale także zapowiedzieli, że jesienią 2024 roku gracze mogą się spodziewać premiery wyczekiwanego RPG-a. Czy tak się stanie, przekonamy się dopiero za kilka miesięcy, niemniej warto trzymać kciuki, aby tak się stało, gdyż projekt na przestrzeni lat doczekał się wielu dramatycznych czy po prostu smutnych momentów...

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ma ukazać się jesienią 2024 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners