The Elder Scrolls Online Gold Road trafiło na konsole!

lubiegrac news The Elder Scrolls Online Gold Road trafiło na konsole!
The Elder Scrolls Online Gold Road trafiło na konsole!Tamer Adas | 21 czerwca 2024, 15:15

Oficjalnie The Elder Scrolls Online Gold Road trafiło na konsole! Kolejna grupa fanów może się zapoznać z pakietem nowości, zmian oraz usprawnień. Za ich sprawą nowy rok zapowiada się jeszcze lepiej, ukazując kolejne miejsce na mapie Cesarstwa...

Oficjalnie Bethesda Game Studios zaoferowało we wtorek wszystkim graczom nowy rozdział swojego MMORPG-a - The Elder Scrolls Online. Fani mają już możliwość zapoznania się z szeregiem atrakcji oraz niespodzianek związanych ze Złotą Drogą, oferujących całe 30 godzin nowej zabawy z licznymi niespodziankami.

Złota Droga to nie tylko rozwinięcie prowadzonej od lat opowieści, to także możliwość zapoznania się z systemem Scribing oferującym nowe pole konfiguracji i personalizacji czy zaimplementowania strefy West Weald, słynącą z bogactwa prowincję Cesarstwa, którą ostatni raz widziano w Oblivionie.

Przeczytaj też:

 

Gold Road to nie tylko pakiet sporych nowości, to również między innymi 10 zestawów, 3 przedmioty mityczne, nowi patroni czy wyjątkową próbę dla aż 12-osobowej grupy graczy Lucent Cirtadel z cennymi prezentami.

Na konsolach zagościła także zupełnie darmowa aktualizacja ESO, wprowadzająca między innymi osiągnięcia za wierność grze, w jej roku 10. rocznicy. Nie zabrakło skórek oraz pakietu pomniejszych zmian i usprawnień.

Wieloosobowy hit The Elder Scrolls Online jest dostępny na Xbox Series XXbox Series S, Xbox One, komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Produkcję można sprawdzić w ramach usługi Xbox Game Pass.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners