The Fan, mroczna przygodówka o seryjnym mordercy już na Steam

lubiegrac news The Fan, mroczna przygodówka o seryjnym mordercy już na Steam
The Fan, mroczna przygodówka o seryjnym mordercy już na Steam



| 17 maja 2017, 10:00

facebook banner
Kilka dni temu, na platformÄ™ Steam, trafiÅ‚ kolejny projekt wykonany przez jednego twórcÄ™, francuskiego programistÄ™ Cyrila Danona, zatytuÅ‚owany: The Fan.
 
W tej interaktywnej fikcji z prawdziwymi aktorami i  rzeczywistymi lokacjami, znajdujÄ…cymi  siÄ™ głęboko pod Paryżem, przyjdzie nam poznać historiÄ™ seryjnego mordercy porywajÄ…cego kobiety od poczÄ…tku aż do momentu speÅ‚nienia jego mrocznych fantazji. Jego ostatnia ofiara znajduje siÄ™ już przywiÄ…zana do krzesÅ‚a gdzieÅ› w piwnicy pod miastem. Nie jest jednak jeszcze gotowa. Wszystko musi być idealne celem speÅ‚nienia rytuaÅ‚u, kiedy pokaże jej "prawdziwÄ… miÅ‚ość".
 
The Fan to klasyczna, pierwszoosobowa gra przygodowa, w której istotÄ… nie sÄ… zagadki i mini - gry a wybory i decyzje, które stawia przed graczem gra i które podczas niej podejmuje. To one zadecydujÄ… jak zakoÅ„czy siÄ™ historia.
 
Projekt jest grÄ… wykonanÄ… za pomocÄ… ponad 600 fotografii a stworzona zostaÅ‚a dziÄ™ki Unity Personal Edition i oferuje prawdziwe miejsca, prawdziwych aktorów, prawdziwy horror.
 
The Fan trafiÅ‚o do sprzedaży w dystrybucji cyfrowej na Steam 10 maja. GrÄ™ można zakupić jeszcze w obniżonej cenie 4,79€. Gra dostÄ™pna jest na komputery PC. 
 
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

12345678910
Gra: The Fan
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners