Starward i 11 bit Studios pokazały nowy zwiastun The Invincible! - PC Gaming Show 2023

lubiegrac giełda Starward i 11 bit Studios pokazały nowy zwiastun The Invincible! - PC Gaming Show 2023
Starward i 11 bit Studios pokazały nowy zwiastun The Invincible! - PC Gaming Show 2023Tamer Adas | 11 czerwca 2023, 23:15

PC Gaming Show 2023 zapewniło graczom nie tylko zwiastun Frostpunka 2, ale i zupełnie nowy fragment rozgrywki z The Invincible, produkcji wydawanej przez 11 bit studios S.A.

The Invincible na PC Gaming Show 2023

Starward Industries i 11 bit studios S.A. zdecydowały się ponownie zaprezentować swoją propozycję z gatunku "symulatorów chodzenia", który jeszcze w tym roku zabierze graczy w kosmos oraz pokaże wyjątkowość świata i opowieści Stanisława Lema.

Gracze mogą odkryć kolejny elementy niezwykłej wyprawy, która ma graczy zaskoczyć swoim przebiegiem oraz zmieniającą się sytuacją. Tym razem fani mogą liczyć na dotychczas niewidziane sceny z gry!

Przeczytaj również: Frostpunk 2 otworzył konferencję PC Gamera! Co czeka graczy tym razem? - PC Gaming Show 2023

Materiał przypominający o tegorocznej, jesiennej premierze ukazuje kilka nowych scen oraz buduje gęstą i pełną tajemnic atmosferę, która będzie jedną z największych zalet gradaptacji.

Yasna nie jest przerażona kosmosem. Jest raczej zdumiona wizją wciąż nieodkrytych zjawisk, a wykształcenie astrobiologa pomaga jej radzić sobie ze stresem i zachować koncentrację w momencie, gdy budzi się na nieznanej planecie bez załogi i poszatkowanymi w głowie wspomnieniami — wyjaśnia Magdalena Kucenty, Narrative Designer w Starward Industries. - Z początku profesjonalizm i naturalna ciekawość popychają ją do szukania odpowiedzi, i prób pomyślnego zakończenia misji. Jednak jej nastawienie powoli zmienia się w trakcie ekspedycji, gdy staje przed trudnymi moralnie decyzjami i uświadamia sobie, że nie wszystko i wszędzie jest dla nas. -

The Invincible ma ukazać się w 2023 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5 oraz Xbox Series S i Xbox Series X.

Growa spółka 11 bit studios S.A. to jedna z kilku polskich firm obecnych na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW). Firma notowana jest w ramach między innymi indexu WIG.GAMES.

Zwiastun The Invincible z PC Gaming Show 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners