The Invincible, ograniczona czasowo wersja demonstracyjna dostępna na platformie Steam. Czas na sprawdzenie gry!

lubiegrac news The Invincible, ograniczona czasowo wersja demonstracyjna
The Invincible, ograniczona czasowo wersja demonstracyjna dostępna na platformie Steam. Czas na sprawdzenie gry!Agata Dudek | 7 maja 2023, 19:05

The Invincible, ograniczona czasowo wersja demonstracyjna dostępna na platformie Steam. Czas na sprawdzenie intrygującej gry macie tylko do czwartku. 

Krakowskie studio Starawrd Industries udostępniło przez ograniczony czasowo okres swój growy projekt, narracyjną przygodówki sci-fi oparta na prozie Lema do przetestowania w darmowej wersji demonstracyjnej. Pry okazji prezentacji gry, deweloperzy przygotowali także nowy jej zwiastun. 

Zapoznaj się także z: Czarny telefon 2, kontynuacja filmu grozy, ekranizacji opowiadaniu Joe Hilla jest możliwa, ale film nie powstanie szybko

Przez ograniczony czas, od 4 do 11 maja, przy okazji  festiwalu LudoNarraCon 2023 na platformie Steam, będzie można sprawdzić intrygującą przygodową grę narracyjną, bazującą na twórczości Stanisława Lema. Gra z gatunku science-fiction, autorstwa polskiego, krakowskiego studia Starawrd Industries, jej wersja demonstracyjna pozwala na zanurzenie się i poczucie przedsmaku wyprawy na Regis III. Przy okazji możliwości przetestowania owego projektu, jego autorzy przygotowali zwiastun filmowy, którego polski tytuł brzmi "Nie wszystko i nie wszędzie jest dla nas".

Gra, której tytuł brzmi The Invincible to narracyjne sci-fi, gra stworzona przez polskie, wspomniane już studio, a wydana dzięki 11 bit studios, zadebiutuje jeszcze w tym roku, a jej wersja demo pozwoli na pierwsze odwiedzenie planety Regis III, poznanie wstępnej jej fabuły. Podczas festiwalu LudoNarraCon 2023 gracze będą mogli także śledzić transmisje na żywo, a także uczestniczyć w panelach dyskusyjnych. 

Przeczytaj również:

 

W grze przenosimy się, jak już wspominaliśmy na Regis III, gdzie lądujemy jako wykwalifikowana astrobiolog, której zadaniem jest zgłębiania tajemnic planety. Planeta na pierwszy rzut oka wydaje się być miejscem spokojnym, wręcz idyllicznym, ale należy zachować czujność. Sprawy mogą bowiem szybko i niespodziewanie nabrać zupełnie innego kształtu i wymknąć się spod kontroli Yasny, która wkrótce przekona się, że nie wszystko i nie wszędzie człowiek stanowi szczyt ewolucji.

Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste i PlayStation 5. Data premiery nie została jeszcze podana. 

Karta gry na Steam - pobierz wersję demo

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners