The Last Clockwinder, przygodowa gra logiczna w wirtualnej rzeczywistości już w lutym na PlayStation VR2

lubiegrac news The Last Clockwinder, przygodowa gra logiczna w wirtualnej
The Last Clockwinder, przygodowa gra logiczna w wirtualnej rzeczywistości już w lutym na PlayStation VR2Agata Dudek | 29 stycznia 2023, 19:00

The Last Clockwinder, przygodowa gra logiczna w wirtualnej rzeczywistości już w lutym na PlayStation VR2. Premiera gry już za niecały miesiąc. 

Po premierze logicznej gry automatyzacyjna o tworzeniu zsynchronizowanych urządzeń z własnych klonów, zatytułowanej The Last Clockwinder, na komputery PC VR, już w najbliższym miesiącu gra zadebiutuje na nową platformę wirtualnej rzeczywistości. 

Zapoznaj się także z: Sony Pictures z oficjalnym zwiastunem 65, w którym Adam Driver walczy o przetrwanie w świecie pełnym dinozaurów

A będzie to tym razem PlayStation VR2, na którym to gracze będą mogli poczuć na własnej skórze piękny świat, w tej narracyjnej grze logicznej, w której bohaterka będzie ratować dom z dzieciństwa przed zniszczeniem, a wykorzysta w tym celu swoich przyjaciół klonów-robotów.

Zadaniem gracza w The Last Clockwinder grze stworzonej przez niezależne studio Pontoco, nagrodzonej już  kilkoma nagrodami i wyróżnieniami, w tym Meta Quest store's Best Game of 2022, Hardcore Gamer's Best VR Game of 2022, oraz będącą finalistą DICE Awards w obu kategoriach VR są wspomniane powyżej zadania. A zrobimy je, wcielając się w młodą kobietę o imieniu Jules, która jest zdeterminowana, by naprawić owianą tajemnicą starożytną wieżę zegarową.

Przeczytaj również:

 

Wcielając się w nią zostaniemy wyposażeni w parę unikalnych rękawic, mogąc wtedy tworzyć klony, a te kierowane są do konkretnego zadania, automatyzują je. Dzięki nim możemy uprawiać rośliny, zbierać zasoby i syntetyzować nowe nasiona, z których wszystkie prowadzą do ostatecznego przywrócenia Wieży Zegarowej.

Gra zmierza na PlayStation VR2 22 lutego 2023 roku. Jest dostępna także na Steam, na PC VR. 

Karta gry na PS VR

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners