Oficjalnie The Outlast Trials trafi na konsole! Przed tymi wydania pojawi się ważna aktualizacja!

lubiegrac news Oficjalnie The Outlast Trials trafi na konsole! Przed tymi wydania pojawi się ważna aktualizacja!
Oficjalnie The Outlast Trials trafi na konsole! Przed tymi wydania pojawi się ważna aktualizacja!Tamer Adas | 26 sierpnia 2023, 23:55

Rozwijany we Wczesnym Dostępie The Outlast Trials trafi oficjalnie na konsole Sony oraz Microsoftu! Fani Xboxów oraz PlayStation będą mogli wspólnie mierzyć się z licznymi koszmarami oraz niebezpieczeństwami różnego typu.

The Outlast Trials trafi na konsole w 2024 roku!

Oficjalnie studio Red Barrels zdecydowało się zapowiedzieć, że ich najnowsza gra The Outlast Trials zagości w przyszłym roku także na konsolach. W chwili obecnej produkcję sprawdzić można tylko na komputerach osobistych w ramach Wczesnego Dostępu, ale to zmieni się wraz z nadejściem wersji na Xboxy One, Series oraz PlayStation 4 i 5.

Zapoznaj się także z: Survival horrory zdominowały 2023 rok? Dawno już takiego zainteresowania tym gatunkiem nie uświadczaliśmy!

Trials otrzyma aktualizację na halloween

W ramach przygotowywanej na jesień aktualizacji gracze liczyć mogą na spore atrakcje oraz niespodzianki.  Wśród przygotowywanych atrakcji zaplanowano ulepszenia matchmakingu, wprowadzenie Programu 4, nowe wyzwania, czasowo ograniczone wydarzenie oraz szereg aspektów kosmetycznych czy poprawek balansu.

Pojawi się rozgrywka międzyplatformowa!

Przygotowane są także poważniejsze nowości oraz usprawnienia obejmujące lepszą sztuczną inteligencję, skuteczniejszy system karania oszustów oraz zapewnienie wsparcia dla rozgrywki międzyplatformowej, oferującej graczom większą swobodę łączenia się ze sobą.

The Outlast Trials trafiło do Wczesnego Dostępu wczoraj, 18 maja 2023 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners