The Smurfs: Learn and Play, edukacyjna gra dla dzieci, w świecie uroczych Smerfów zadebiutowała na Nintendo Switch

lubiegrac news The Smurfs: Learn and Play, edukacyjna gra dla dzieci, w
The Smurfs: Learn and Play, edukacyjna gra dla dzieci, w świecie uroczych Smerfów zadebiutowała na Nintendo SwitchAgata Dudek | 27 listopada 2023, 19:00

Jesteśmy już po premierze kolejnej gry od rodzimego, polskiego dewelopera i wydawcy, głównie gier na Nintendo Switch, który tym razem przygotował uroczą propozycję dla najmłodszych. Gra nosi tytuł The Smurfs: Learn and Play i kilka dni temu zadebiutowała na konsoli Nintendo Switch. 

Studiem, które odpowiedzialne jest za projekt o tytule The Smurfs: Learn and Play, przenoszący dzieciaki w świat uroczych Smerfów jest RedDeer.Games, które swój projekt przeznaczyło na platformę od Nintendo, zapowiadając premierę nowej gry zwiastunem, który możecie obejrzeć poniżej. 

Zapoznaj się także z: Rebel Moon, sci-fi od Zacka Snydera z okazji święta Dziękczynienia pokazana na nowym zwiastunie

The Smurfs: Learn and Play to gra z całej serii, do której na Nintendo Switch, dołączy, już w grudniu, na jego początku druga gra – The Smurfs: Colourful Stories. Gra dostępna jest jedynie dla użytkowników wspomnianej platformy i jest stworzona z myślą o najmłodszych graczach, którzy dzięki niej będą mogli się uczyć i świetnie bawić.

The Smurfs: Learn and Play to gra nastawiona na edukację, stworzona przez nasz, rodzime studio, jednego największych niezależnych twórców i wydawców gier, które rozrywka nastawiona jest na odnajdywanie zagubionych przedmiotów, liter i cyfr. Zadaniem gracza, który znajduje się w wiosce niebieskich stworków, znanych z kreskówki, czyli Smerfów, jest pomoc im, a dokładnie pomoc wiosce w odzyskaniu butów, mopów i innych przedmiotów. W zamian Smerfy chętnie nauczą gracza wielu innych rzeczy.

Przeczytaj także:

 

Sama zabawa jest łatwa, bardzo jasna i bardzo zabawna. Cele, są łatwe do osiągnięcia, szczególnie mocno widać to w poszukiwaniu ukrytych obiektów. Dzieci analizują w niej różne obrazki, co pozwala budować skupienie i dbać o szczegóły. Gra posiada kilka innych trybów dla dzieci; dopasowywanie Smerfa ​​do jego cienia, nauka czytania na zegarze i poznawanie liter.

Gra dostępna na Nintendo Switch. Premiera miała miejsce 17 listopada 2023 roku.

Karta na Nintendo Switch

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners