The Surge to pozycja dla każdego fana serii Souls

lubiegrac news The Surge to pozycja dla każdego fana serii Souls
The Surge to pozycja dla każdego fana serii SoulsTamer Adas | 22 czerwca 2016, 10:05

Deck 13 nie odpuszcza w temacie tworzenia gier RPG w tylu znanym z serii Souls. The Surge umieszcza ten styl rozgrywki w futurystycznych klimatach.
 
Twórcy Lords of the Fallen to zdecydowanie postanowili pozostać w tym stylu rozgrywki, co może im przynieść wierne grono fanów. Stworzenie gry opartej o futurystyczny świat oraz mechanicznych elementów uzbrojenia zdecydowanie sprawa się równie dobrze, co w innych uniwersach bazujących na o wiele wcześniejszych czasach. 
 
Poniższa prezentacja gry w niezły sposób demonstruje nowości, zmiany oraz odrobinę inne podejście do mechaniki walki. Tym razem ważnym elementem będzie timing oraz tworzenie kombinacji ciosów, dzięki temu rozgrywka może okazać się jeszcze bardziej dynamiczna oraz wymagająca. 
 
Chciałbym samemu przekonać się co przygotowali dla nas Niemcy. Ich doświadczenie może zupełnie inaczej wpłynąć na ich kolejne produkcje. Póki co ich eksperymenty znów mogą okazać się bardzo odświeżające, pytanie brzmi jak ostateczne będziemy mogli ocenić inne elementy tej gry. Czas pokaże co z tego wyszło..
 
The Surge ukaże się w przyszłym roku na PC, PS4 oraz XB1.