Wersje demo The Thaumaturge i The Invincible pojawią się na stanowisku 11 bit studios na PGA 2023

lubiegrac giełda Wersje demo The Thaumaturge i The Invincible pojawią się na stanowisku 11 bit studios na PGA 2023
Wersje demo The Thaumaturge i The Invincible pojawią się na stanowisku 11 bit studios na PGA 2023Tamer Adas | 26 września 2023, 20:05

Wyczekiwane gry niezależne The Thaumaturge i The Invincible pojawią się na targach PGA 2023, gdzie gracze będą mogli sprawdzić wersje demonstracyjne na stanowisku wydawcy 11 bit studios.

11 bit studios S.A. oficjalnie potwierdziło swoją obecność na najbliższych targach Poznań Game Arena, gdzie gracze będą mieli okazję do samodzielnego zapoznania się z wyczekiwanymi tytułami, wydawanymi przez naszych rodaków.

Po raz kolejny dostępne będzie The Invincible, czyli opracowywaną przez zespół Starward Industries grę z gatunku "symulatorów chodzenia", korzystającą w pełni z powieści Stanisława Lema o tym samym tytule.

Wersja demonstracyjna umożliwi graczom wcielenie się w Yasnę, która będzie się zajmować poszukiwaniem zaginionej załogi, odkrywając jej tajemnice oraz wydarzenia, które miałby miejsce na Regis III.

Przeczytaj też: The Fabulous Fear Machine, indie horror w strategicznym stylu z ujawnioną, październikową datą premiery

Na mocy współpracy z marką AMD, na miejscu będzie można ujrzeć niezwykły, stylizowany komputer, odwołujący się do słynnej grafiki promującej growego Niezwyciężonego.

Po raz pierwszy będzie się można zapoznać z powstającym w Fool's Theory The Thaumaturge, zabierającego graczy do niezwykłej wizji Warszawy w okresie przed pierwszą wojną światową.

Targi PGA 2023 trwać będą od 6 do 8 października bieżącego roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu.

Growa spółka 11 bit studios S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW) między innymi w ramach indexu WIG.GAMES.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners