The Will of Arthur Flabbington, retro przygodówka już po swoim debiucie na Steam

lubiegrac news The Will of Arthur Flabbington, retro przygodówka już po swoim debiucie na Steam
The Will of Arthur Flabbington, retro przygodówka już po swoim debiucie na SteamAgata Dudek | 12 listopada 2023, 18:00

Kolejna niezależna produkcja przygodowa, stworzona w pikselowym, retro stylu, pełna zagadek, tajemnic, ale i humoru zadebiutowała na platformie Steam. Tą przygodową produkcją jest klasyczne point-and-click, którego tytuł brzmi The Will of Arthur Flabbington. Grę można przez kilka najbliższych dni kupić nieco taniej. 

A gra została stworzona i wydana dzięki niezależnemu studiu Gugames, które zabiera nas w grze zatytułowanej The Will of Arthur Flabbington w przygodę, której bohaterem jest wspomniany w tytule bohater. Niezależna pikselowa, komediowa i tajemnicza gra już dostępna na platformie Valve. 

Zapoznaj się także z: Top 10 seriali Netflix, pośród których na podium znalazły się Światło, którego nie widać, Krawiec i Mały zgon

Jesteśmy już po premierze gry, która może spodobać się przede wszystkim fanom klasycznych przygodówek "wskaż i kliknij", gier w starym stylu, w retro pikselowej grafice, nastawionych na tajemnice, sekrety i poszukiwanie skarbów. Komediowa gra o tytule The Will of Arthur Flabbington to kolejny dostępny na Steam tytuł, który został stworzony przez samodzielnego twórcę. Oprócz klasycznej eksploracji, rozwiązywania zagadek, na gracza czeka ciekawy motyw, polegający na możliwości opętania postaci pobocznych, który pozwoli na poznanie pewnych wskazówek. 

Przeczytaj również:

The Will of Arthur Flabbington to historia Jacka Flabbingtona, który po śmierci swojego wuja, dowiaduje się, że nie został uwzględniony w jego testamencie. Na dodatek dowiaduje się z niego o skarbie. Mogą go zdobyć tylko dwie osoby, w tym nasz bohater Jack. Problem w tym, że nikt nie wie gdzie go szukać, a  ta dwójka nie ma zamiaru ze sobą współpracować, ani nikt kto coś wie o skarbie. Jacka postanawia zatem skontaktować się z medium, by móc porozmawiać ze zmarłym wujkiem. Ale przypadkowo przyczepia się do niego pewien duch, i nie odejdzie, dopóki sam nie znajdzie skarbu. 

Gra dostępna na komputery osobiste, na Steam od 20 listopada 2023 roku.

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

123456789
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners