W The Wolf Among Us 2 nie zagramy w połowie tego roku
lubiegracnews W The Wolf Among Us 2 nie zagramy w połowie tego roku
| 26 maja 2018, 10:00
The Wolf Among Us 2, kontynuacja serii epizodycznych przygodówek opartych na popularnej serii komiksowej Fables, stworzonej przez scenarzystę Billa Willinghama studia Telltale Games nie doczeka się premiery w tym roku.
Kalifornijski deweloper ogłosił na oficjalnej stronie, iż premiera drugiej części przygód Wielkiego Złego Wilka, która pojawić się miała na rynku gier w połowie tego roku, o czym pisaliśmy tutaj, została przeniesiona na rok 2019. Studio wyjaśnia, że przesunięcie to spowodowane jest fundamentalnymi zmianami w Telltale Games. Deweloperzy wyjaśniają także, że znaleźli sposób na odkrywanie nowych sposobów opowiadania historii. Czas ten pozwoli twórcom dopracować projekt poprawiając jego jakość, bazując na zdobytym do tej pory doświadczeniu.
"Naszym celem jest dostarczenie doświadczeń z pasji, którą zawsze mieliśmy dla The Wolf Among Us. Jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni do tego, jak gra się rozwija i nie możemy się doczekać, aby zagłębić się w nią jeszcze mocniej".
W The Wolf Among Us przenosimy się do świata współczesnego, ale zamieszkałego nie tylko przez ludzi, ale i postacie z baśni, zwane Baśniowcami, poznając nie tylko Złego Wilka, ale i Śnieżkę, Piękna i Bestię, czy Ichaboda Crane'a.
Czekamy zatem na więcej informacji na temat kontynuacji przygód wspomnianych wyżej postaci, które miejmy nadzieję studio Telltale Games zaprezentuje nam niebawem.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu