Tidal Wave to zaskakujący, nowy dodatek do Gas Station Simulatora! Kiedy nastąpi premiera rozszerzenia?

lubiegrac giełda Tidal Wave to zaskakujący, nowy dodatek do Gas Station
Tidal Wave to zaskakujący, nowy dodatek do Gas Station Simulatora! Kiedy nastąpi premiera rozszerzenia?Tamer Adas | 19 września 2023, 10:10

Tidal Wave to świeżo zapowiedziany, zupełnie nowy dodatek do Gas Station Simulatora, który doczeka się za sprawą DRAGO entertainment sporą dawkę nowości, które mają się ukazać na początku przyszłego miesiąca.

DRAGO entertainment zdecydowało się zapowiedzieć dodatek Tidal Wave, który na początku 2024 roku rozwinie ceniony i wciąż popularny symulator Gas Station Simulator o zupełnie nową dawkę atrakcji, w ramach przeniesienia akcji na... tropikalną wyspę!

W ramach płatnego rozszerzenia gracze mogą liczyć na zupełnie inny klimat, możliwość zajmowania się również sprzętem do surfowania czy nurkowania, jednocześnie wprowadzając do rozgrywki... rekiny!

Zapoznaj się również z: Najlepsze mody do Wiedźmina 3 - Jakie fanowskie rozszerzenie gry warto sprawdzić?

Celem dla graczy będzie opracowanie jak najwyższej harmonii, aby... zmniejszyć gniew boży oraz zapewnić stacji jak najlepsze rezultaty. Nie zabraknie zatem zarówno biznesu, jak i oddawania ofiar na ołtarzach.

Autorzy zaprojektowali rozwinięcie, aby zwiększyć rolę decyzji i ich konsekwencji, zaoferowana zostanie większa swoboda w wyborze preferowanych ścieżek rozwoju czy też udostępnione zostaną dodatkowe atrakcje, które będzie można sprawdzić od I kwartału 2024 roku.

Wersja podstawowa jednocześnie doczekała się wprowadzenia wczoraj aktualizacji, skupiającej się w sporej mierze na tym jak funkcjonują pracownicy, skuteczni się stają oraz zawarto szereg funkcji, które zabezpieczają.

Przeczytaj też:

 

Podczas aktualnie trwającej promocji Gas Station Simulator – Midweek Madness na platformie Steam, wydaliśmy właśnie jedną z najbardziej oczekiwanych przez graczy funkcjonalność - update Employee. Zapewnia ona innowacyjny system planowania pracy na stacji benzynowej, wraz z możliwością rozbudowy zespołu o dwie dodatkowe osoby. Jednocześnie ogłosiliśmy nowy, obszerny dodatek „Tidal Wave” DLC. Planujemy go wydać w I kwartale 2024 roku. To kolejny ważny etap rozwoju naszego flagowego tytułu. – mówi Joanna Tynor, prezes zarządu w DRAGO entertainment SA.

Wraz z zespołem developerskim podczas produkcji nowego DLC podjęliśmy pracę nad zmianami w podstawowej wersji gry, które umożliwią nam sprawniejsze dodawanie nowych zawartości oraz produkcję kolejnych DLC. Jest to konieczne ze względu na obrany plan rozwoju tytułu o kolejne, większe niż dotychczas, dodatki. Gra już w tej chwili jest dość obszerna, a pomysły na jej rozszerzanie się nie kończą. – mówi Lucjan Mikociak, Wiceprezes Zarządu i Szef Studia DRAGO entertainment SA.

 

Gas Station Simulator trafiło na MacOS 4 stycznia 2022 roku na Steamie. Od 20 października minionego roku gra dostępna jest także na konsolach PlayStation, Nintendo Switch oraz Xboxach.

Spółka DRAGO entertainment S.A. zadebiutowała na NewConnect 28 kwietnia 2021 roku, gdzie notowany jest wydawca Movie Games S.A. Studio i wydawca zamierzają przenieść swoje akcje na główny parkiet Giełdy Papierów Wartościowych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners