Tomb Raider Reloaded z datą premiery, Evil Dead z nowym trybem, A Bavarian Tale: Totgeschwiegen zaliczyło premierę, a Floex... - Krótkie Info

lubiegrac news Tomb Raider Reloaded z datą premiery, Evil Dead z nowym
Tomb Raider Reloaded z datą premiery, Evil Dead z nowym trybem, A Bavarian Tale: Totgeschwiegen zaliczyło premierę, a Floex... - Krótkie InfoTamer Adas | 3 lutego 2023, 12:50

Tomb Raider Reloaded z datą premiery, Evil Dead z nowym trybem, A Bavarian Tale: Totgeschwiegen zaliczyło premierę, a Floex... Więcej w Krótkie Info!

CDE Entertainment, spółka należąca do Embracer Group zdecydowała się ogłosić, że Tomb Raider Reloaded ukaże się na urządzeniach mobilnych już 14 lutego.

 

DECEIVE INC. doczekało się ogłoszenia daty premiery, którą został 21 marzec 2023 roku, jednocześnie na Steam Next w poniedziałek, udostępniona zostanie wersja demonstracyjna.

 

Evil Dead doczekało się wprowadzenia trybu Splatter Royale, zapewniającego graczom, nową formę zabawy dla... 40 graczy, walczących w ramach specyficznych zasad gatunku Battle Royale!

 

Zapoznaj się również z: W jakie gry warto zagrać wieczorem w walentynki 2023? Które tytuły najbardziej odpowiadać będą jemu i jej?

 

Electronic Arts ogłosiło, że nawiązało współpracę, w ramach której do gry Need for Speed Unbound odłączają licencjonowane ubrania marki PUMA.

 

Ładnie i obiecująco prezentująca się gra Patch Quest doczekała się opublikowania nowego zwiastuna, przypominającego o premierze 2 marca.

 

The Sims 4 doczekało się zapowiedzi kolejnego dodatku Razem raźniej, stawiającego na większą dawkę rodzinno-simowych interakcji.

 

Zapoznaj się również z: Czym jest VRR? To kolejna nowinka przy nowej zyskująca na znaczeniu przy okazji nowej generacji konsol!

 

W Pokemon Go startuje w środę 8 stycznia specjalnie wydarzenie walentynkowe, którego gwiazdą zostanie pokemon Mega Gardevoir. Nie zabraknie także Frilishy czy nowej formy: Furfrou z fryzurą w kształcie serca.

 

Amazon Games ogłosiło, że... także w środę 8 lutego w ich grze Lost Ark wystartuje specjalne wydarzenie rocznicowe, zapewniające dużą dawkę specjalnych nagród i prezentów dla społeczności!

 

W World of WarCraft Dragonflight pojawiła się nowa aktualizacja, zapewniająca graczom między innymi wyczekiwany Punkt Handlowy, nową walutę, miejsca oraz szeroki asortyment przedmiotów.

 

Przeczytaj też:

 

A Bavarian Tale: Totgeschwiegen oficjalnie zagościło na Steam, gdzie czemu gracze mogą się przenieść do wioski Wolpertshofen, aby zająć się sprawą śledztwa wokół tajemniczej śmierci.

 

Kompozytor oraz producent Floex (znany między innymi z muzyki do Samorost, Machinarium, Papetura) zdecydował się wypuścić nową ścieżkę dźwiękową do gry Shoulders of Giants.

 

Oficjalnie ujawniono grę STEEL SEED, produkcję o buncie maszyn, które mają próbując w ten sposób powstrzymać samozagładę ludzkości.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacje prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners