Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy się jako zarządzających, a gdzie zmierzymy się z ekstremalnymi warunkami?

lubiegrac publicystyka Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy
Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy się jako zarządzających, a gdzie zmierzymy się z ekstremalnymi warunkami?Tamer Adas | 14 listopada 2022, 06:00

Zapraszamy do najnowszego Top 10, w którym skupiamy się na dziesiątce city builderów, które naszym zdaniem doskonale obrazu to, czym jest ten gatunek strategii, skupiających się na zarządzaniu miastem. No... w ostatnich miesiącach już nie tylko na osadach i mieścinach koncentrować będziemy swoją uwagę.

Dzisiejszego poranka przypominamy Wam o najlepszych strategia typy city builder, które dostarczają nam okazję do zarządzania wioską, miasteczkiem czy miastem, przeradzającymi się w naprawdę rozbudowaną metropolię, testującą nasze umiejętności, wiedzę oraz skuteczność radzenia sobie z licznymi zagadnieniami zarządzania.

Poniższe zestawienie Top 10 jest subiektywne, a jego kolejność jest przypadkowa, zatem nie doszukujcie się w niej bezpośrednich porównań. Koniecznie dajcie nam znać, jak wyglądałaby Wasza dziesiątka i o których tytułach Waszym zdaniem zapomnieliśmy!

Top 10 city builderów

1. Frostpunk

Polski city builder w dalszym ciągu cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem i nie może to nikogo dziwić, ponieważ Frostpunk to przykład tego, jak powinno się tworzyć produkcje polegającą na zarządzaniu w ekstremalnych warunkach.

 

2. Cities Skylines

Paradox Interactive trafiło w dziesiątkę z Cities Skylines, które okazało się znakomitą produkcją samą w sobie, rozszerzając się dalej o szereg dodatków sprawiających, że obecnie nasze miasto może stać się prawdziwym, niezwykle symulacyjnym fenomenem.

 

3. Timberborn

Jeżeli poszukujecie propozycji nietypowych, to bez dwóch zdań polskie Timberborn jest tego typu strategią, która w niepozornej zabawie... kryje się masa wciągających mechanik oraz systemów, które dostarczą nam nieziemską terraformację!

 

Przeczytaj też: Top 10 gier akcji 2022, czyli które produkcje do listopada zapewniły najwięcej satysfakcji z rozgrywki!

4. Endzone - A World Apart

Gentlymad i Assemble Entertainment przygotowały naprawdę niezły city builder, który w przypadku Endzone - A World Apart, dostarcza na szereg wyzwań polegających na walce o przetrwanie.

 

5. Northgard

Shiro Games zaoferowało graczom klimatyczną strategię Northgard, która w klimacie wojowników, dostarcza sporo atrakcyjnych przygód i niezwykłych klimat, odwołujący się do podróży odważnych wikingów!

 

6. RimWorld

RimWorld to cały czas znakomity fenomen, który wart jest sprawdzenia nawet w ramach nowej, wyższej ceny. Ładna grafika, szereg systemów oraz sztuczna inteligencja generująca wciągające historie... to kawał znakomitej podstawy pod świetną strategię!

 

Zapoznaj się również z:

7. Farthest Frontier

Obecnie we Wczesnym Dostępie na Steamie doskonale radzi sobie Farthest Frontier, strategiczny projekt autorów cenionego Grim Dawn. Już teraz propozycja wciąga, a... wciąż będzie rozwijana!

 

8. Airbrone Kingdom

Kilka miesięcy temu oficjalnie ukazało się Airborne Kingdom zadziwiający projekt oferujący graczom... możliwość fruwającym królestwem, które będzie pozyskiwać z ziemi zasoby oraz nawiązywać będzie kontakty z miastami i królestwami, walczącymi tam o przetrwanie.

 

9. Surviving Mars

Na komputerach oraz konsolach możemy się zapoznać z efektownym Surviving Mars, propozycją koncentrującą się na próbach w przyszłości terraformacji Marsa, próbując zagospodarować go pod potrzeby graczy.

 

10. Farm Manager 2021

Polski symulator Farm Manager 2021 zarządzania gospodarstwem okazał się kawałkiem naprawdę dobrej propozycji, która potrafi nauczyć graczy, jak zaawansowana jest obecnie produkcja rolna.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners