Top 10 filmów w tygodniu od 8 do 14 kwietnia 2024 roku, dostępnych na platformach streamingowych

lubiegrac newsy filmowe Top 10 filmów w tygodniu od 8 do 14 kwietnia 2024 roku, dostępnych na platformach streamingowych
Top 10 filmów w tygodniu od 8 do 14 kwietnia 2024 roku, dostępnych na platformach streamingowychAgata Dudek | 17 kwietnia 2024, 08:10

Po zestawieniu najpopularniejszych seriali minionego tygodnia, najwyższy czas na propozycje filmowe, które obecnie stały się najbardziej popularne wśród widzów korzystających z serwisów streamingowych. Na liście nowy lider, pewne przesunięcia i małe zmiany. Jakie filmy stały się popularne w dniach od 8 do 14 kwietnia 2024 roku. Co najchętniej oglądaliśmy? 

Niedawno dzieliliśmy się z Wami podsumowaniem top 10 filmów w tygodniu od 1 do 7 kwietnia 2024 roku, w którym królował Oppenheimer. Przyglądaliśmy się także topowej dziesiątce seriali tego samego tygodnia, w którym nastąpiła, zapewne przez wielu oczekiwana, zmiana lidera. Dziś znów spoglądamy na rynek SVOD pod kątem produkcji filmowe dotyczących tego samego tygodnia. Co stało się najbardziej popularne? Po co sięgali Polacy? Zapraszamy na kolejne streamingowe podsumowania. 

Zapoznaj się również z: Top 10 seriali w tygodniu od 8 do 14 kwietnia 2024 roku, dostępnych na platformach streamingowych

W nowym tygodniu na podium, i jego pierwsze miejsce wskoczył nowy film. Mamy zatem nowego lidera. Podsumowaliśmy filmowy marzec na streamingu. Dziś zachęcamy do przyjrzenia się podsumowania oglądalności na platformach pod względem filmów. Zerkamy co tym razem najchętniej oglądali Polacy. W topowej dziesiątce, jak już wspominaliśmy, nowy lider, małe przetasowania i drobne zmiany. Sprawdzamy po co najchętniej sięgają Polacy? Oto pełna lista! 

Top 10 filmów w tygodniu od 8 do 14 kwietnia 2024 roku

1. DIUNA: CZĘŚĆ DRUGA

Diuna: część druga, kontynuacja epickiej opowieści, dzieło uznane jako arcydzieło filmowe, święcące sukcesy w kinach. W kontynuacji Paul Atryd i sojusz wybierają się w niezwykłą podróż, pełną wojennych momentów i zabójczych spiskowców. Bohater pragnie zemsty na tych, którzy zniszczyli jego rodzinę, będąc jednocześnie rozdarty między miłością, a losami świata leżących w jego rękach. Film w opcji wypożyczenia lub kupienia na Prime Video oraz na Player.pl. 

2. OPPENHEIMER

Oppenheimer, dramat biograficzny, nagrodzony Oscarami. Trzygodzinna opowieść amerykańsko-brytyjska o amerykańskim naukowcu żydowskiego pochodzenia, J. Robercie Oppenheimerze. Film opowiada o jego życiu i wkładowi w stworzenie bomby atomowej. Do obejrzenia na SkyShowtime.

3. BIEDNE ISTOTY

Biedne istoty, kolejna oscarowa opowieść. Tym raze romans science-fiction, produkcji amerykańsko-irlandzko-brytyjskiej. Opowiada o kobiecie przywróconej do życia przez pewnego naukowca i jego eksperyment, który się w niej zakochuje. Bella Bexter, pragnie jednak poznać smak nowego życia, ucieka, i wraz z rozpustnym prawnikiem, Duncanem Wedderburn przeżywa wiele sytuacji, popełniając wiele błędów. Film do obejrzenia na Disney+.

4. FUKS 2

Kontynuacja polskiej produkcji o tytule Fuks, komedia sensacyjna, której bohaterem jest Maciej, syn Aleksa, który podobnie jak jego ojciec wpada w niezłe tarapaty. Wkrótce okazuje się, że syn odziedziczył po ojcu smykałkę do robienia niezwykle niebezpiecznych rzeczy. Film do obejrzenia na Prime Video. 

5. PSZCZELARZ

Pszczelarz, film akcji, o tytułowym „Pszczelarzu". Clay to mężczyzna żyjący na uboczu, zajmujący się pszczołami. Pewnego dnia ponownie staje się zabójcą, gdy na skutek internetowego oszustwa jego przyjaciółka popełnia samobójstwo. Tytuł dostępny w opcji wypożyczenia lub zakupu na Prime Video, Rakuten, Premiery Canal+ i inne.

6. THE HOUNTED HOTEL

Indonezyjski horror, trzymająca w napięciu opowieść, który przedstawia historię dwóch sióstr, które udają się do Semarang, by pomóc zarządzać pewnym nawiedzonym hotelem. Tam napotykają mroczny sekret i śmiertelną klątwę. Film na razie nie jest dostępny na polskim Netfliksie, ale tam właśnie zadebiutuje. 

The Haunted Hotel  

Przeczytaj także: Top 5 najlepszych filmów z zakonnicami w rolach głównych. Na liście najwięcej opowieści w klimacie grozy

7. MOCNY TEMAT

Oparty na faktach dramat produkcji brytyjskiej, będący fabularyzowaną opowieścią zza kulis wywiadu przeprowadzonego przez pewną reporterkę programu Newsnight z księciem Andrzejem. Film do obejrzenia na Netflix. 

8. DIUNA

Diuna, pierwsza część filmu science-fiction, bazującego na bestsellerowej powieści Franka Herberta pod takim samym tytułem. Bohaterem opowieści jest Paul Atreides, młody mężczyzna, na którego czeka przeznaczenie, którego sam nie rozumie. Zanim je wypełni, musi jednak wyruszyć na jedną z najbardziej niebezpiecznych planet, by ratować swoich najbliższych. Produkcję można obejrzeć na HBO Max. 

 

9. DŻENTELMENI

Komedia akcji, o pewnym handlarzu marihuaną. Po latach pracy w zawodzie, zamierza przejść na emeryturę, i sprzedać swoje narkotykowe imperium. Ale szybko okazuje się, że ten zawód nie tak łatwo porzucić. Film dostępny na Prime Video. 

10. MASKA

Kultowa już komedia z roku 1994, której bohaterem jest Stanley Ipkiss, niczym nie wyróżniający się urzędnik bankowy, który pewnego dnia znajduje maskę. Gdy ją zakłada, zmienia się w niezniszczalnego, pewnego siebie uwodziciela. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners