Toplitz Productions zostało wydawcą Serum, polskiej gry wrocławskiego studia Game Island!

lubiegrac giełda Toplitz Productions zostało wydawcą Serum, polskiej gry wrocławskiego studia Game Island!
Toplitz Productions zostało wydawcą Serum, polskiej gry wrocławskiego studia Game Island!Tamer Adas | 31 lipca 2022, 23:50

Niemiecko-austriacki wydawca Toplitz Productions oficjalnie ogłosił, że został wydawcą polskiej gry Serum, powstającej we wrocławskim studiu Game Island S.A., należącego do struktur The Dust S.A. (jako spółka zależna).

Być może część z Was kojarzy już markę Toplitz, która została wydawcą hitowej polskiej gry Medieval Dynasty, za którą odpowiadało inne studio z Polski, ekipa Render Cube. Jak się okazuje, kolejny rodzimy tytuł trafi do oferty niemiecko-austriackiej spółki.

Zapoznaj się również z:

 

Na mocy nawiązanej współpracy Serum doczekało się wydawcy, który będzie się opiekował tytułem do czasu jego premiery pod koniec przyszłego roku, w międzyczasie wspólnie z twórcami ujawniając zupełnie nowe materiały z rozgrywki.

Pozostaje mieć nadzieję, że kolejny polski symulator pod skrzydłami Toplitz Productions okaże się równie sporym sukcesem, a Game Island będzie się mogło pochwalić udanym startem.

Czym będzie jednak Serum? To najnowsza gra z gatunku gier o przetrwaniu, rozgrywająca się w przerażającej rzeczywistości, wypełnionej licznymi bezpieczeństwami oraz zmutowanymi istotami. By nie zginąć, nasz protagonista postanawia wykorzystać dziwny środek, aby zapewnić sobie szanse na przeżycie.

Serum ma się ukazać pod koniec 2023 roku, projekt ukaże się na komputerach osobistych.

Spółka The Dust S.A. notowana jest na parkietach NewConnect.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Serum
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners