Toster wyglądający jak Xbox Series S? Microsoft prawdopodobnie wkrótce wypuści takie urządzenie!

lubiegrac newsy hardware Toster wyglądający jak Xbox Series S? Microsoft prawdopodobnie
Toster wyglądający jak Xbox Series S? Microsoft prawdopodobnie wkrótce wypuści takie urządzenie!Maciej Gaffke | 6 marca 2023, 20:00

Microsoft prawdopodobnie opracował toster, który przypomina Xbox Series S. Gigant jeszcze nie ogłosił tego oficjalnie, ale w sieci już pojawiły się pierwsze zdjęcia urządzenia. Ma ono trafić do sprzedaży w tym roku.

Microsoft może już niedługo ogłosić wypuszczenie swojej nowej konsoli, która jest... tosterem. Chodzi o licencjonowane urządzenie, przypominające Xbox Series S. Jego zdjęcia pojawiły się niedawno na Twitterze i trzeba przyznać, że wygląda ono bardzo ciekawie.

Informacje o tosterze udostępniło francuskie konto sklepu XboxSquad, które podało jego specyfikację i cenę. Za urządzenie trzeba będzie zapłacić 60 euro plus koszty przesyłki. Jednak dystrybutor roześle je jedynie na terenie kontynentalnej Francji i do Belgii. Zainteresowani produktem spoza tych krajów muszą jeszcze poczekać.

Aktualnie sklep przyjmuje formularze od chętnych na zakup w przedsprzedaży. Kupujący będzie mógł zamówić tylko jedną sztukę urządzenia. Co ciekawe, oficjalna sprzedaż ma ruszyć w tym roku, a Microsoft jeszcze oficjalnie nie zaprezentował swojego tostera. Powinno to nastąpić już wkrótce, jeśli dystrybucja naprawdę ma ruszyć w tym roku.

Zapoznaj się także z:

 

Przypomnijmy, że dwa lata temu Microsoft zdecydował się na podobny ruch. Wtedy postanowił przerobić Xbox Series X na mini lodówkę, którą obecnie także można kupować.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/microsoft-is-working-on-a-licensed-xbox-series-s-toaster-rumour

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners