Poniedziałek spokojnie zamyka Capcom Showcase (czerwiec) 2023! Co zostanie zaprezentowane podczas wydarzenia?

lubiegrac news Poniedziałek spokojnie zamyka Capcom Showcase (czerwiec)
Poniedziałek spokojnie zamyka Capcom Showcase (czerwiec) 2023! Co zostanie zaprezentowane podczas wydarzenia?Tamer Adas | 12 czerwca 2023, 23:50

Oficjalnie wystartowało drugie poniedziałkowe wydarzenie w postaci Capcom Showcase, które w czerwcu 2023 roku zdaje się nie mieć super porywającej oferty dla zachodnich graczy. Producent i wydawca nie chce nawet specjalnie udawać, że ma wiele do ogłoszenia i zaprezentowania...

Startuje transmisja z Capcom Showcase - czerwiec 2023

Capcom zdecydowało się zaprosić graczy na swój nocny pokaz, który będzie należał do jednych z najmniejszych, gdyż zgodnie z zapowiedzią ma potrwać mniej więcej 36 minut, skupiając się na ostatnio ujawnionych czy zaprezentowanych grach z portfolio firmy.

Szczegółów zbyt wielu nie uświadczyliśmy, niemniej od razu pojawiły się przewidywania, że być może dojdzie do pokazu Ghost Trick: Phantom Detective, Resident Evil 4 remake z trybem VR czy kontrowersyjnego Exoprimal. Z pewnością wiele osób wyczekiwałoby jednak zupełnie nowego materiału z Dragon's Dogma 2.

W krótkim czasie gracze mogą się spodziewać któregoś z tych tytułów, które niekiedy pojawił się na konferencjach partnerów ze zwiastunami, a to może być niezła okazja, aby uściślić wszystkie informacje czy dodać detale, które dotychczas były tajemnicą.

Zapraszamy do transmisji!

Transmisja z Capcom Showcase - czerwiec 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners