Nadszedł czas na State of Play o Final Fantasy VII Rebirth! Square Enix prezentuje swój tegoroczny super hit

lubiegrac news Nadszedł czas na State of Play o Final Fantasy VII Rebirth
Nadszedł czas na State of Play o Final Fantasy VII Rebirth! Square Enix prezentuje swój tegoroczny super hitTamer Adas | 6 lutego 2024, 23:45

Sqaure Enix na koniec lutego sprezentuje graczom Final Fantasy VII Rebirth, kolejny rozdział odświeżenia RPG-owego klasyka, po dziś dzień wspominanego z wielkim uznaniem przez graczy. Nowy zwiastun z State of Play potwierdza, że w produkcję włożono wiele serca...

Final Fantasy VII Rebirth na State of Play 6 luty 2024

Zgodnie z zeszłotygodniową zapowiedzią, dziś późno w nocy oficjalnie dowiedzieliśmy się, czego się możemy spodziewać po drugiej części odświeżenia klasycznej siódmej odsłony głównego cyklu Final Fantasy. Gracze mają okazję do zapoznania się ze sporym przeglądem aspektów zabawy. 

Przeczytaj również: Ostatnie części Final Fantasy to przypadek? Oj nie, historia marki ukazuje jak Square Enix rozwijało ją przez wiele, wiele lat..

To w zasadzie ostatnia tak spora okazja przed Square, aby zademonstrować swoją flagową produkcję w pełnej krasie, wykorzystując słabość konkurencji oraz generalnie spowolnienie w brany gier wideo.

Najnowszy materiał wideo Square Enix ponownie podkręca atmosferę, przypomina podstawy rozgrywki oraz przygotowuje fanów na wielki powrót marki, która w ostatnich latach radzi sobie doskonale.

Po udanym FF VII Remake oczekiwania są jeszcze większe, podobnie z resztą jak nadzieję na możliwość wprowadzenia większej ilości zmian, bezpośrednio wpływających na prowadzoną opowieść.

Fani mogą się mimo wszystko zdziwić faktem, że ponownie potwierdzono krótką ekskluzywność odświeżenia Square Enix. To zapewne znów podbije niektórych nadzieję na szybki debiut na komputerach oraz... być może także na Xboxach...

Wyczekiwane Final Fantasy VII Rebirth ukaże się już 29 lutego 2024 r. na PlayStation 5.

Zwiastun Final Fantasy VII Rebirth z State of Play 6 luty 2024

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners