Trip the Ark Fantastic, przygodówka inspirowana złotą erą klasycznej animacji dostępna w krótkiej wersji demonstracyjnej

lubiegrac news Trip the Ark Fantastic, przygodówka inspirowana złotą
Trip the Ark Fantastic, przygodówka inspirowana złotą erą klasycznej animacji dostępna w krótkiej wersji demonstracyjnejAgata Dudek | 10 kwietnia 2023, 18:45

Trip the Ark Fantastic przygodówka inspirowana filmami animowanymi, oparta na współczesnych baśniach dostępna w wersji demonstracyjnej na itch.io.

Grę inspirowaną animacjami, a także klasycznymi współczesnymi baśniami, z fabularną rozgrywką nastawioną na historię, i inspirowaną naukową metodą, publikacji poprzez raporty, na podstawie zbieranych wskazówek i wniosków, mają do zaoferowania deweloperzy ze studia Gamechuck w swoim przygodowym projekcie Trip the Ark Fantastic.

Zapoznaj się także z: Tabu, wysoko oceniany serial BBC doczeka się jednak drugiego sezonu. Produkcja nowych odcinków ma być przyspieszona

Gra po dużej zmianie kierunku artystycznego i aktualizacji silnika, jest teraz dostępna w króciutkiej wersji demonstracyjnej, która prezentuje narrację, interfejs użytkownika oraz system podejmowania decyzji. Gra ma do zaoferowania ciekawą fabułę, ręcznie malowane lokację wyglądające jak film animowany, ciekawe postaci, których jest naprawdę dużo i wiele interakcji między tymi postaciami. Wersja demonstracyjna dostępna jest na stronie itch.io, w wersji na komputery Windows. 

Trip the Ark Fantastic to gra, która jak wspominaliśmy, jest jak animacja, a zrealizowana jest w technice poklatkowej, klatka po klatce, w rozgrywce towarzyszy muzyka inspirowana operami Wagnera, z tematycznymi motywami. Historia bazuje na współczesnych baśniach, takich jak Folwark zwierzęcy i Watership Down, badając skomplikowaną interakcję między religią, nauką i władzą polityczną.

Przeczytaj również:

 

Wcielamy się w niej w uczonego imieniem Charles, którego zadaniem jest udowodnienie, że Arka jest mitem o stworzeniu Królestwa Zwierząt. Gdy pewnego dnia w królestwie narasta konflikt między zwierzętami, to zadaniem gracza jest temu zapobiec. Ale odpowiedzi i wybory mogą zagrozić królestwu, a także kształtowi społeczeństwa. 

Gra zmierza na komputery osobiste, na PC. Data premiery nie jest jeszcze znana. 

Strona itch.io - pobierz wersję demo

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

1234
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners