True Virus, przygodowa gra w klimacie grozy, z łamigłówkami zadebiutowała na nowej platformie

lubiegrac news True Virus, przygodowa gra w klimacie grozy, z łamigłówkami zadebiutowała na nowej platformie
True Virus, przygodowa gra w klimacie grozy, z łamigłówkami zadebiutowała na nowej platformieAgata Dudek | 5 listopada 2023, 23:00

Mroczna, rysunkowa i dość charakterystyczna przygodowa produkcja będąca psychologicznym horrorem o pandemii, o tytule True Virus kilka dni temu zadebiutowała na nowej platformie. Po wrześniowej premierze na Nintendo Switch, tytuł jest już dostępny na konsole od Xbox. Czeka także na premierę na pozostałych platformach. 

Gra autorstwa Farmind Studio, 100 GAMES, wydana dzięki Ultimate Games S.A., której tytuł brzmi True Virus, to jak już wspominaliśmy gra, której akcja rozgrywa się podczas pandemii. Tytuł zadebiutował na nowych platformach, a wraz z debiutem został pokazany przez wydawcą na premierowym zwiastunie. 

Zapoznaj się także z: Top 10 filmów Netflix, na liście topowych produkcji Zamknięcie, Złodziejki i Old

True Virus swoją premierą, na Nintendo Switch miała we wrześniu tego roku. Ta mroczna, acz klasyczna przygodówka z początkiem listopada miała swoją premierę na konsolach Xbox. Czeka także na premierę na komputerach i konsolach PlayStation. Gra to tytuł, który intryguje klimatem, ale i ciekawą, unikalną oprawą graficzną i klimatyczną oprawą dźwiękową.

Gra polskiego studia, to klasyczne "wskaż i kliknij", z dwuwymiarową grafika, której rozgrywka opiera się na eksploracji, a także rozwiązywaniu, często bardzo kreatywnych zagadek i łamigłówek. Ukończenie gry, która wykonana jest w bardzo charakterystycznym stylu to około 4-5 godzin zabawy, w której wcielamy się w pacjenta szpitala psychiatrycznego, który budzi się w świecie zniszczonym przez wirus, wysoce śmiertelną pandemię. zadaniem gracza jest uwolnienie się z tego miejsca i poznanie prawdy o tajemniczym wirusie. 

Przeczytaj także:

True Virus to propozycja dla graczy lubiących budzące niepokój i jednocześnie wykraczające poza utarte schematy historie. Stylowa grafika i odpowiednia muzyka tworzą tutaj unikalną atmosferę zaszczucia w rozpadającym się świecie. Poznanie prawdy będzie wymagać od gracza zarówno uważności, jak i kreatywności – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Gra zadebiutowała na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One dnia 1 listopada 2023 roku. Na konsolach Nintendo Switch dostępna jest od 5 września 2023 roku Na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5 ma pojawi się w pierwszym kwartale 2024 roku.

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

1234567
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners