Pierwsze nieoficjalne, szczegółowe informacje na temat EA SPORTS FC! Co ma stanowić jedną z największych nowości?

lubiegrac e-sport Pierwsze nieoficjalne, szczegółowe informacje na temat
Pierwsze nieoficjalne, szczegółowe informacje na temat EA SPORTS FC! Co ma stanowić jedną z największych nowości?Kamil Adas | 25 lipca 2022, 22:05

Na twitterze pojawiły jedne z pierwszych nieoficjalnych informacji związanych z serią EA Sports FC, gdzie pojawić się ma tryb kariery Online.

W niedawnym czasie dowiedzieliśmy się o zakończeniu wieloletniej współpracy pomiędzy Electronic Arts z FIFA, podczas której obie firmy idą w swoją stronę.

Zapoznaj się z: World of Warships Legends ma już 3 lata! Wargaming rozpoczął świętowanie ze społecznością!

Natomiast pojawiły się pierwsze przecieki związane ze szczegółami nowości planowanych do autorskiej gry sportowego oddziału Electronic Arts. W ten sposób dowiadujemy się, że gracze otrzymają zupełnie nowy model zabawy.

Z informacji o, jakich gracze mogą się dowiedzieć to o pojawieniu się trybu Kariery Online, w nadchodzącej produkcji. Tryb Kariery Online to bardzo wyczekiwana nowość, podczas której gracze mogliby rywalizować w trybie Kariery przeciwko sobie.

Niestety jest to nieoficjalna informacja, więc nie możemy nic potwierdzić, dopóki samo Electronic Arts nas nie poinformuje. 

Gra EA Sports FC ma zostać wydana w 2023 roku.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://twitter.com/FUTZONEFIFA/status/1549859262448517123?cxt=HHwWhoC-4bSymoIrAAAA

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners