Tryb Kariery trafił do Undisputed wraz z rozbudowanym kreatorem postaci!

lubiegrac news Tryb Kariery trafił do Undisputed wraz z rozbudowanym kreatorem postaci!
Tryb Kariery trafił do Undisputed wraz z rozbudowanym kreatorem postaci!Tamer Adas | 13 lutego 2024, 00:25

Wprowadzono tryb Kariery trafił do Undisputed, dzięki czemu fani boksu mogą od teraz stworzyć oraz rozwijać własnego wojownika, który spróbuje przejść drogę od zera do mistrza świata.

Steel City Interactive oraz PLAION zdecydowały się ujawnić nowy zwiastun gry Undisputed, która doczekała się wprowadzenia sporej nowości w postaci trybu Kariery. Od teraz wszyscy zainteresowani mogą stworzyć własnego boksera.

Dalej rozwijany Wczesny Dostęp doczekał się zaimplementowania możliwości opracowania historii sportowca, który stanie do walki z takimi legendami jak Tyson Fury, Oleksandr Usyk czy Canelo Alvarez. Wiele czasu autorzy poświęcili, aby zapewnić jak największy realizm.

Zapoznaj się również z:

 

Przy okazji ujrzeliśmy w akcji rozbudowany system tworzenia postaci, dzięki czemu nie tylko otrzymujemy szeroki pakiet opcji do wyboru, ale także jesteśmy w stanie naprawdę skutecznie przenieść wizję do cyfrowego ringu.

W męskim czy kobiecym boksem będziemy musieli stworzyć zespół, który umożliwi nam rozwój, odpowiednie opracowanie strategii, radzenie sobie w trudnym biznesowo rynku, rozpoczynając następnie obozy przed najważniejszymi starciami o pasy WBO, WBC, IBF czy SCI.

Undisputed trafiło do Wczesnego Dostępu 31 stycznia 2023 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners